Proteinová kaše 250 g, 10 porcí

doporučuje
0
zobrazení

589 Kč 23,31 €
Cena s DPH

 
 

Nastartuj své ráno s radostí 
Dej si účinnější fitness snídani - proteinovou kaši s 55 % bílkovin

Řešíš každý den, co si dát na snídani? Máš ráda kaše?
Doporučujeme ti KetoFit proteinovou kaši.
Nejen, že ti bude moc chutnat, ale díky jejímu složení podpoříš svůj cvičební režim a zdravý životní styl
Nahraď běžnou snídani kaší už zítra.

Získáš snídaňovou kaši s nejlepším složením na trhu
a s bonusem 26 vitamínů & minerálů v každé porci

Na trhu je mnoho kaší, které se tváří jako proteinové. Většina z nich obsahuje vysoký podíl sacharidů, často i jednoduchých cukrů. Proteinů jen tolik, aby se to dalo napsat na obal. Pokud chceš vyrýsovat postavu a zrovna po snídani nejdeš tvrdě sportovat, velká dávka sacharidů není třeba. V tvé stravě jsou důležitější bílkoviny a vláknina. Sacharidové tyčinky a kaše mají smysl jen při vícefázovém tréninku.

KetoFit proteinová kaše je od základu jiná. Je vyvinuta jako plnohodnotná náhrada jídla – snídaně pro aktivní lidi, která ti dodá velkou dávku několika druhů bílkovin (59,6 %) a vlákniny, jako třeba blahodárné beta glukany. Dále 26 vitamínů & minerálů a další ingredience. Chemii v ní nenajdeš.

Proteinová kaše obsahuje prvotřídní ingredience

 • 3 druhy kvalitních proteinů 59,6 % (kdejaký proteiňák by se mohl stydět)
 • 26 vitamínů a minerálů
 • prospěšnou vlákninu
 • blahodárné beta glukany
 • a další ingredience
 • POUZE 1,4 g sacharidů v porci (to je špičková hodnota)
 • je zcela bez chemie

Proteinovou kaši jsme vyvinuli speciálně pro tebe

 • aby tě tolik nebolelo tělo
 • abys měla víc energie na celý den
 • abys doplnila ztracené vitamíny a vypocené minerály
 • aby se tvoje partie zpevňovaly
 • abys snadno nahradila snídaní oběd nebo večeři

Jaký bude mít fitness proteinová kaše efekt na tvé tělo?

1. Podpoří svalovou tkáň a regeneraci
Všechna proteinová jídla KetoFit, takže i proteinové kaše, zajistí příjem vysoce kvalitních proteinů a to hned několika druhů. Proč právě protein je tak důležitý? Většina tkání v těle je tvořena svaly, jejichž základní stavebním prvkem jsou bílkoviny. Při sportu, fitness, běhu, aerobiku a dalších sportech jsou svaly zatěžovány (vznikají mikro trhliny) a je důležité jim dodat kvalitní palivo i stavební materiál, aby se správně zregenerovaly - protein. 

2. Podpoří štíhlou postavu
Nemusíš se ale bát, že z tebe bude ,,steroiďák,,. Proteinová jídla KetoFit obsahují optimální změřené množství proteinů, tak aby správně podporovaly regeneraci. Díky velmi nízkému obsahu sacharidů v proteinové kaši (to je důležitý parametr) do sebe nedostáváš zbytečné sacharidy, které by se měnily na tuk a ukládaly do zásob (pokud zrovna nejdeš sportovat). Jednoduše, s jídly KetoFit nepřibereš na tuku, ale naopak, přebytečný tuk na těle budeš spotřebovávat.

3. Podpoří ženskou krásu
Proteinová kaše obsahuje 26 vitamínů a minerálů
Speciální složení a vysoký obsah pečlivě sestavených 26 vitamínů a minerálů chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů, čímž pomáhá udržovat jejich hezký vzhled. Samozřejmě také pozitivně přispívá k obranyschopnosti.

4. Podpoří obranyschopnost a imunitu
Jídelníček většiny běžných smrtelníků bohužel není zrovna pestrý, pokud přijde na důležité živiny. Přitom zrovna lidé, kteří sportují, by měli stravě věnovat větší pozornost. Nejhorší je, když člověk dře do formy, a pak ho skolí bacil. Proteinová jídla KetoFit včetně proteinové kaše obsahují proimunitní combo: již zmíněnou kombinaci proteinů, 26 vitamínů a několik druhů důležité vlákniny. Ptáš se, proč zrovna tato kombinace je základ pro podporu imunity? Tak třeba proteiny kromě svalové tkáně tvoří také buňky imunitního sytému. Stejně důležité je prostředí našeho střeva, ve kterém působí miliardy prospěšných mikroorganismů. Ty se živí různými druhy vlákniny a podílí se na naší obranyschopnosti a produkci některých vitamínů. Proto je tak důležitá vláknina obsažená v jídlech KetoFit. 

POZOR VÝHODA - na obalech produktů KetoFit je napsáno: pro redukci hmotnost. Nelekej se. Jídla byla primárně vyvinuta pro keto stravu a hubnutí. Ale díky unikátnímu složení a parametrům jsou DOKONALÁ právě pro sportovce jako jsi ty k doplnění stravy. Celodenní náhrady pro keto musí splňovat nejpřísnější normy a jsou striktně kontrolovány státními úřady. To je záruka té nejvyšší kvality stravy. (málokterá strava je pod takovým drobnohledem) 

Dej si každý den jinou oblíbenou příchuť

KetoFit kaše jsou unikatní i svým způsobem ochucování. Stačí ti jedna kaše (pixle) a k ní si můžeš vybrat z až 14 příchutí, které do kaše přimícháš. Příchutě navíc můžeš mezi sebou kombinovat a vytvářet tak nová chuťová spojení. Fantazii se meze nekladou.

Všechny příchutě najdeš zde: 
příchutě k proteinovým jídlům

příchutě KetoFit k proteinovým jídlům

Užij si nejen chuť, ale i další bonus - KetoFit má pozitivní vliv na krásu

Speciální složení a vysoký obsah vitamínů chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhá udržovat jejich hezký vzhled. Navíc pozitivně přispívá k obranyschopnosti.

Pro koho je vhodná proteinová kaše?

Díky špičkovému složení je vhodná pro sportovce, dále ji vřele doporučujeme i rodinám s dětmi a seniorům jako doplněk pro vylepšení stravy. Takovou koncentraci živin, jako v proteinové kaši KetoFit, do těla z běžné stravy nedostaneš.

Doporučujeme pro:

 • všechny aktivní a rekreační sportovkyně i sportovce
 • dorost a mládež
 • mladou generaci i pro seniory
 • rodiny i děti od 3 let
 • všechny, kdo chtějí zdravěji a efektivněji jíst a podpořit své sportovní úsilí
 • striktním dodržováním přesných pravidel je určena pro keto diety od 18 let


Proteinová polévka pro pro podporu sportuProteinová polévka pro pro podporu sportuProteinová polévka pro pro podporu sportu

Kdy si vychutnat proteinovou kaši?

 • Kaši si můžeš připravit kdykoliv jako snídani, svačinku, nebo večeři. Pokud nestíháš v práci, dej si ji i jako oběd. Jedna porce kaše nahradí běžné jídlo.
 • Je vhodná i po sportovním výkonu, na dodání kvalitních proteinů a regeneraci svalové tkáně.

Snadný návod na přípravu proteinové kaše

Do shakeru odměř 250 ml studeného polotučného mléka. Přidej 25 g prášku kaše (přibližně odpovídá 2 odměrkám). Dobře protřepej a nechej 3 minuty odstát. Nyní je KetoFit kaše připravena ke konzumaci. Denní stravu nahradíš 5 porcemi výrobku v průběhu dne.

příprava proteinové polévky s vodouPříprava s vodou 

(jako doplněk stravy)
Příprava kaše KetoFit v kombinaci s vodou má nejnižší obsah sacharidů. Doporučujeme pro dny, kdy hřešíš – pokud plánuješ tento den sníst více energie ve formě pochutin.
Obsah sacharidů v 1 porci s vodou: 1,7 g

příprava proteinové polévky s mlékemPříprava s mlékem

(jako náhrada celodenní stravy)
Příprava polévky KetoFit s použitím mléka má vyšší obsah sacharidů. Doporučujeme při dnech, kdy nestíháš a chyběla by ti energie.
Obsah sacharidů v 1 porci s mlékem: 12 g

Vylaď si proteinovou kaši ještě o třídu výš

Proteinovou kaši můžeš rozmíchat tak, jak je přímo "ze sáčku", nebo si ji můžeš různě upravovat:
přidej oblíbené ovoce, cereálie, nízkosacharidové džemy KetoFit, nastrouhanou proteinovou čokoládu KetoFit a další fitness ingredience.

Proteinová kaše s ovocem a čokoládou

Kvalitní složení proteinové kaše

Počet porcí proteinové kaše: 10       Hmotnost výrobku: 250 g 

Složení: mléčné bílkoviny, bramborová vláknina, ječné beta-glukany 8 %, jablečná vláknina 3%, řepkový olej, sójový lecitin, chia semínka 1% plnidlo (karboxymethylceluloza), vitaminy a minerální látky (fosforečnan draselný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, oxid hořečnatý, vitamin C – kyselina askorbová, pyrofosforečnan železitý, vitamin E – DL-alfa-tokoferol acetát, síran zinečnatý, nikotinamid, molybdenan sodný, jodid draselný, chlorid chromitý, seleničitan sodný, vitamin A – retinyl acetát, vitamin D2 – ergokalciferol, D-pantothenan vápenatý, síran manganatý, kyselina listová, vitamin B6 – pyridoxin-hydrochlorid, uhličitan měďnatý, vitamin B12 – kyanokobalamin, vitamin B1 – thiamin mononitrát, vitamin B2 – riboflavin, D-biotin, vitamin K1 – fylochinon).

Alergeny: Mlékolepeksója. Při výrobě bylo použito potravinářských přístrojů, na kterých se rovněž zpracovávají ořechy.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy pro snižování tělesné hmotnosti. Určeno osobám starším 18 let. Při užívání produktu dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l za den). Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy déle než 3 týdny, měli bys­te se poradit s lékařem. Pokud nahradíte pouze 1 - 2 denní jídla nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. Dieta je plně funkční při nadváze, tedy při BMI (= hmotnost v kilogramech dělená výškou na druhou v metrech) vyšším než 25.


 


Znáš sortiment 
oblíbených KetoFit jídel?
Jsou to dokonalá jídla pro sport a krásnou postavu

Sportuješ, chceš efektivně jíst a mít krásnou postavu, ale úplně se nevyznáš ve stravě ani v proteinech? To vůbec nevadí. Odborníci na jídla pro vrcholové sportovce 4FITNESS a KetoFit vyvinuli speciální proteinová jídla, která podpoří tvé sportovní snažení a krásnou postavu. Nemusíš řešit, co si dát na oběd, jaký si dát protein po sportu, jaké doplňky, jaké vitamíny. Jídla KetoFit obsahují vše potřebné pro podporu organismu i krásnou postavu.

A co je nejlepší, nemusíš pít samé koktejly, jako pumpičkář v posilovně. Sortiment od KetoFit nabízí přes 60 proteinových jídel. Mezi které patří i tyto unikátní džemy.


S jídly KetoFit trénují a vyhrávají české vrcholové sportovkyně.


Držíme i tobě palce při sportu a věříme, že ti naše jídla pomůžou k lepším výkonům a krásnější postavě.
Vyzkoušej i další proteinová fitness jídla, najdeš je v e-shopu.

 

proteinová fitness jídla KetoFit

Nutriční hodnoty (na 100 g): Nutriční hodnoty (na 25 g):
Energetická hodnota 1591 kJ 397,75 kJ
Energetická hodnota 383,2 kcal 95,8 kcal
Tuky 9,2 g 2,3 g
z toho nasycené mast. kys. 4 g 1 g
Sacharidy 5,5 g 1,375 g
z toho cukry 3 g 0,75 g
Bílkoviny 59,6 g 14,9 g
Vláknina 11,8 g 2,95 g
Sůl 4 g 1 g

Podobné produkty

Nakupte se slevou 10 % na tyto výrobky: HMB v počtu 1x | hrachový protein v počtu 5x | psyllium v počtu 2x | hydro syrovátkový protein v počtu 2x | v počtu 1x | izolát syrovátkového proteinu v počtu 1x | Vícesložkový protein DH32 v počtu 1x | HMB 400 tbl v počtu 1x | Omega 3 v počtu 1x. V košíku zapněte akční kód VELKO10, pokud v něm máte výrobek minimálně v uvedeném počtu. Sleva max. 3000 Kč na 1 nákup. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VSBEKF

UTBZL

138 Kč 5,46 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

890 Kč 35,23 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

167 Kč 6,61 €

Nakupte se slevou 20 % na tyto výrobky: taurin v počtu 2x | Protein čoko v počtu 3x | Protein banán v počtu 3x | Protein jahoda v počtu 3x | Argin Pump v počtu 5x | Gainer 3 kg v počtu 2x | hrachový protein v počtu 2x. Umístěte výrobek v minimálním uvedeném počtu do košíku a zapněte v košíku akční kód VELKO20. Sleva max. 2000 Kč na 1 nákup.

 
 
 
 
 
 
 

hodo4UF

Nakupte se slevou 10 % na tyto výrobky: HMB v počtu 1x | hrachový protein v počtu 5x | psyllium v počtu 2x | hydro syrovátkový protein v počtu 2x | v počtu 1x | izolát syrovátkového proteinu v počtu 1x | Vícesložkový protein DH32 v počtu 1x | HMB 400 tbl v počtu 1x | Omega 3 v počtu 1x. V košíku zapněte akční kód VELKO10, pokud v něm máte výrobek minimálně v uvedeném počtu. Sleva max. 3000 Kč na 1 nákup. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

239 Kč 9,46 €

Nakupte se slevou 10 % na tyto výrobky: HMB v počtu 1x | hrachový protein v počtu 5x | psyllium v počtu 2x | hydro syrovátkový protein v počtu 2x | v počtu 1x | izolát syrovátkového proteinu v počtu 1x | Vícesložkový protein DH32 v počtu 1x | HMB 400 tbl v počtu 1x | Omega 3 v počtu 1x. V košíku zapněte akční kód VELKO10, pokud v něm máte výrobek minimálně v uvedeném počtu. Sleva max. 3000 Kč na 1 nákup. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

1 199 Kč 47,46 €

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

589 Kč 23,31 €

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

zelezSvaly

369 Kč 14,61 €

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

314 Kč 12,43 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

268 Kč 10,61 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

259 Kč 10,25 €

Nakupte se slevou 30 % vybrané výrobky. V košíku zapněte akční kód 4F FRIDAY. Sleva max. 5500 Kč na 1 nákup. 

hodo4UF

Při nákupu nad 2000 Kč získejte dárek v hodnotě 599 Kč . Akci zapnete zadáním kódu 4FITNESS

VSBEKF

UTBZL

589 Kč 23,31 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

399 Kč 15,79 €

Nakupte se slevou 10 % na tyto výrobky: HMB v počtu 1x | hrachový protein v počtu 5x | psyllium v počtu 2x | hydro syrovátkový protein v počtu 2x | v počtu 1x | izolát syrovátkového proteinu v počtu 1x | Vícesložkový protein DH32 v počtu 1x | HMB 400 tbl v počtu 1x | Omega 3 v počtu 1x. V košíku zapněte akční kód VELKO10, pokud v něm máte výrobek minimálně v uvedeném počtu. Sleva max. 3000 Kč na 1 nákup. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VSBEKF

UTBZL

392 Kč 15,52 €

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

190 Kč 7,52 €

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

99 Kč 3,92 €
Ajax loader