Protein 85 - 95%

Filtrujete a řadíte dle

Proteiny jsou podstatou všech živých organismů čili je má v těle každý a jejich množství napomáhá ke správnému fungování organismu. Proteiny plní v organismu různé funkce jako například stavební, transportní a skladovací, zajišťují pohyb, řídí a regulují procesy v těle a jsou součástí lidského imunitního systému. Jednoduše řečeno, proteiny jsou pro tělo nezbytnou součástí a podílejí se na většině procesů v těle.

Proteiny 4fitnness jsou zdrojem komplexního spektra aminokyselin a obsahují větvené aminokyseliny, které zlepšují regeneraci organismu po cvičení. Proteiny můžeme získat z potravin, ale v lidském organismu neexistuje jejich rezerva, proto by příjem proteinu měl být pravidelný a ve vyvážených porcích. V dnešní době může být problém dostat se ke kvalitním proteinům z běžné potravy. Doplňky stravy 4fitness vám umožní proteiny ve vyšší koncentraci doplnit a rychleji vstřebat. V mládí a při onemocnění a ve stáří je doporučeno množství proteinu o něco zvýšit. Avšak i příliš vysoký příjem proteinů škodí.

Vaječný protein dodává středně rychle stravitelné bílkoviny živočišného původu pro nárůst svalové hmoty a zlepšení zdatnosti. Při sportech, kde je žádoucí odstranit bolesti svalů a rychlé zotavení či rychlá regenerace organizmu po fyzické zátěži, jsou určené CFM proteiny.

Ajax loader