Kloubní výživa a chondroprotektiva

Filtrujete a řadíte dle

Název chondroprotektiva většině lidí nic neřekne, ačkoliv se s ním již někdy setkali. Avšak osoby v určitém věku stáří a aktivní sportovci chondroprotektiva užívají denně ať už jako prevenci či jako pomocníka při bolestech kloubů.

Chondroprotektiva jsou tedy doplňky stravy (kloubní preparáty), které působí na pohybový aparát tak, aby zmírnily bolest, zlepšily pohyblivost, podporovaly regeneraci a hojení nebo působily protizánětlivě.

Nejsou to jen starší lidé či sportovci, kteří trpí onemocněním pohybového aparátu, ale může se to týkat i lidí s nadváhou, osob s nedostatkem pohybové aktivity a osob s autoimunitním onemocněním.

Doplňky stravy 4fitness nabízejí kvalitní přípravky pro klouby, vazy a šlachy. Mezi nejprodávanější patří hydrolyzovaný kolagen a Kloubní výživa, které přispívají k udržení normálních kostí, chrupavek a využití vápníku a fosforu. Vyživují šlachy a vazivo a pomáhají k rychlejšímu růstu vlasů a nehtů. Ztráta kolagenu oslabuje pevnost kůže. Pro vegetariány je určený Glukosamin, který neobsahuje žádné živočišné materiály.

Ajax loader