Kloubní výživa a chondroprotektiva

Filtrování & řazení
Zkopírovat odkaz filtru Sdílet na Facebooku

Filtrujete a řadíte dle

Naše kloubní výživa je za fér ceny. Už nemusíte hledat jinde.

Chondroprotektiva glukosamin a chondroitin

Chondroprotektiva glukosamin a chondroitin pro vaše klouby při sportovní zátěži.✅ Můžete si vybrat ve vysoké čistotě, nebo už namixované produkty kloubní výživy. Sem patří také ⭐ hovězí kolagen dále MSM a kalcium (Ca) s magnéziem (Mg) a vitamínem C.

Glukosamin i žraločí chondroitin promazávají klouby a pomáhají lepší hybnosti.

⭐ Hovězí kolagen pro podporu růstu nehtů a vlasů.✅ Pro pevnější kůži bez vrásek, pevnější chrupavky, vazivo a šlachy. Kolagen také tvoří základní kostní strukturu, která se následně mineralizuje.

Magnesium nabízíme organické Mg laktát dihydrát. Tento hořčík přispívá k udržení stavu kostí, zubů a  snížení vyčerpání. Užívejte 3× denně 1 g hořčíku. ✅

Vitamín C je nezbytný pro tvorbu nové kostní hmoty a chrupavek

Vitamín C neboli kyselina ⭐ L-askorbová ovlivňuje proces tvorby kostí, zubů, dále intenzitu tvorby bílých krvinek a napomáhá vstřebávání železa. Zmírňuje rovněž vyčerpání. Především ale přispívá k tvorbě kolagenu, kůže, chrupavek, zubů a dásní, kostí a krevních cév.

Název chondroprotektiva většině z nás mnoho neřekne. Zjednodušeně se jedná o kloubní výživu pro osoby v pokročilém věku. Senioři i aktivní sportovci potřebují chondroprotektiva užívat denně. Ať už z prozřetelnosti či jako nutnost.

Chondroprotektiva jsou zkrátka veškeré doplňky stravy (kloubní preparáty), které působí na pohybový aparát tak, aby ulevily, zlepšily pohyblivost, urychlily regeneraci nebo zlepšovaly kluznost – promazávaly klouby.

Nejen starší lidé či sportovci trpí při některých pohybech. Tento problém se může týkat i lidí s nadváhou a paradoxně někdy i osob s nedostatkem pohybové aktivity.

Doplňky stravy 4FITNESS už více než 15 let

Doplňky stravy 4FITNESS mají už více než 15 let dobré jméno, protože od počátku vyrábíme kvalitní přípravky pro klouby, vazy a šlachy. Mezi nejprodávanější patří hydrolyzovaný kolagen a Kloubní výživa, které přispívají k udržení normálních kostí, chrupavek a využití vápníku a fosforu. Vyživují šlachy a vazivo a pomáhají k rychlejšímu růstu vlasů a nehtů. Absence kolagenu ve stravě oslabuje pevnost kůže. Pro vegetariány je určený pouze Glukosamin, který neobsahuje žádné živočišné materiály.

Ajax loader