Balíky produktů

Filtrování & řazení
Zkopírovat odkaz filtru Sdílet na Facebooku

Filtrujete a řadíte dle

Balíky na hubnutí a nabírání

Shazujte kila rychle a bez stresu

Kvalitní doplňky stravy podpoří hubnutí a pomůžou vám dostat se na vaši cílovou váhu mnohem efektivněji. Neztrácejte čas vybíráním těch správných produktů na hubnutí. Sestavili jsme pro vás dva typy balíků na hubnutí, díky kterým ušetříte nejen váš čas, ale také vaši peněženku. 

Balíky na hubnutí a shazování kil za výhodnou cenu

Pokud s redukční dietou začínáte, doporučujeme vybrat hubnoucí balík Economy, který obsahuje 4 základní fitness produkty pro snížení váhy. Jejich vzájemná kombinace vytvoří synergický efekt a nakopne vaše spalování. Co vše najdete v balíku? BCAA, které dodají sílu, omega 3 mastné kyseliny přispívající ke správné činnosti organismu, micelární kasein podporující růst svalů a proteinové palačinky, které uspokojí vaše chuťové buňky a skvěle zasytí. Zvýšený příjem bílkovin z posledních dvou povede k úbytku tuků a růstu svalů.

 

Nechcete ztratit sílu a vytrvalost při tréninku i během redukční fáze? Pak zvolte hubnoucí balík Premium, který obsahuje 8 produktů pro ještě lepší fitness výsledky. Najdete v něm všechny 4 výrobky, které jsou součástí balíku Economy a k tomu navíc další 4 produkty. 

Součástí hubnoucího balíku Premium jsou špičkové doplňky stravy jako CFM protein, který obsahuje vysoký podíl aminokyselin, Argin pump pro ještě větší sílu a očistu organismu, glutamin zlepšující obranyschopnost i regeneraci svalů a proteinovou čokoládu bez přidaného cukru. 

Získejte svaly, o kterých sníte

Snažíte se nabírat svalovou hmotu a ve vaší fitness výbavě je jen obyčejný protein na nabírání? Tak to děláte velkou chybu, protože se ochuzujete o velmi zajímavé svalové přírůstky. Existují totiž skvělé produkty na nabírání svalové hmoty, které vám ulehčí budování svalů a navíc podpoří vaši sílu i při těžkých trénincích. Neztrácejte čas dlouhým hledáním na internetu, naši odborníci pro vás vytvořili 2 typy balíků na nabírání. Stačí si jen vybrat. 

Balíky na nabírání svalů a jejich budování za výhodnou cenu

Balík na nabírání Economy obsahuje 4 základní produkty, které vám pomohou se získáním velkých a pevných svalů. Najdete v něm noční protein pro svalový růst během spánku a CFM protein zajišťující dobrou regeneraci svalových vláken. Nechybí ani creatin, díky kterému bude váš výkon lepší a gainer prodlužující délku vašeho sportovního výkonu. 


Chystáte se na soutěž, nebo jen chcete z vašeho tréninkového plánu doslova vytřískat maximum? Zvolte balík na nabírání Premium. Ten obsahuje výběr těch nejlepších doplňků stravy pro nabírání svalů. Jeho základ tvoří produkty balíku Economy, přičemž CFM protein je nahrazen DH-32 hydrolyzovaným proteinem pro ještě vyšší intenzitu regenerace a růstu svalů. Součástí balíku je také Argin pump, cloumák nakopávač, kloubní výživa a HMB (hydroxymetylbutyrát) pro zvýšení fyzického výkonu a zabránění katabolizace svalů.

Ajax loader