Archiv sponzoringu 4fitness

Sponzorsky jsme podpořili výpravu rychlostních lodí   " 1000 mil po Mekongu "

Jsme rádi, že jsme se podíleli na tomto sympatickém a netradičním dobrodružství dvou mladých vodáků Václava Kuny a Petra Synka. 4fitness.cz poskytlo poradenství ohledně výživy při expedici v náročných podmínkách spojených s pobytem na vodě a dodalo výživu pro tento podnik.
Více už v poutavém vyprávění: 1000 mil po Mekongu

a mapování celé cesty na pokračování

Jeden ze spokojených dopisů, které dostáváme od vás milých zákazníků:

Dobrý den,  minuloroční přípravu jsem se
rozhodl udělat na Vašich produktech. Musím se přiznat, že jste neměl moji velkou
důvěru v produktech které děláte..Samozřejmě velkou úlohu hrála i cena za kterou je prodáváte.Vše jsem odjel na BCAA,arg.,ornit.a glutaminu.

Byl jsem mile překvapen, že vše fungovalo jak má. Dávky jsem sice zvýšil
na několikanásobek, ale dobrý. Posílám foto ze soutěže,kde jsem se umístnil na
3.místě a zásluhu na tom mají i Vaše doplňky.Takže ne vše levné musím být
zároveň špatné. (ale chuť některých je děsná). Ať se Vám nadále daří ve Vašem
podnikání.

 S pozdravem Daniel Petrejčík odkaz na oficiální zprávu o výsledku


 

Kontrola STÁTNÍ ZEMĚDĚLSKÉ A POTRAVINÁŘSKÁ INSPEKCE v roce 2011

Kontrolaproběhla u vzorků: Kolagenu, Sójového proteinu a Vaječného proteinu. Byla zaměřena na zjištění přítomnosti cizí bílkoviny mléka/syrovátky. Zkoumané vzorky vyhověly.

Kontrola STÁTNÍ ZEMĚDĚLSKÉ A POTRAVINÁŘSKÁ INSPEKCE v roce 2010

Namátková kontrola prověřila nové výrobní prostory, správnost výrobních a hygienických postupů a v neposlední řadě prověřila zda neprodáváme některý ze zakázaných látek/přípravků.

Kontrola STÁTNÍ ZEMĚDĚLSKÉ A POTRAVINÁŘSKÁ INSPEKCE v roce 2009

Namátková kontrola proběhla u Kloubního přípravkuCreatine monohydrate 500g a L-Carnitine 300g. Testování probíhalo na ověření množství účinných látek, dále na nutriční hodnoty a v neposlední řadě na obsah zakázaných anabolik. Všechny testované výrobky vyhověly všem zkoumaným znakům. V kloubním přípravku bylo dokonce více účinné složky!

Za rok 2007 proběhly 3 kontroly STÁTNÍ ZEMĚDĚLSKÉ A POTRAVINÁŘSKÁ INSPEKCE, která shledala drobné nedostatky ve značení na obalech. Tyto nedostatky byly odstraněny do 14 dní ( následující kontroly ). Kontroly se zaměřovaly na celkové a důkladné prověření všech rizikových faktorů potravinářské výroby a možná zdravotní rizika vyplývající pro společnost. Proběhla kontrola dokumentů všech dodavatelů a bylo nutno doložit původ všech použitých surovin, mateiálů včetně obalových materiálů. Kontrolovaly se bezpečnostní postupy, dokumenty HACCP jakož i značení. Kontroloři osobně prošly provoz, hodnotily hygienické a další podmínky.

STÁTNÍ ZEMĚDĚLSKÁ A POTRAVINÁŘSKÁ INSPEKCE neshledala v uplynulém roce 2006 při žádné z kontrol 4fitness nedostatky. Tuto skutečnost dokládá i oficiální seznam výrobců a jejich výrobků, které nevyhověly nebo byly klamavě označeny (příloha na konci tiskové zprávy) :www.szpi.gov.cz/cze/tisk/article.asp

4fitness.cz Hlavní partner Velké ceny Pelhřimova4fitness.cz sponzor DragonClubu v sezoně 2009

Nejsilnější Kladeňačka - Pavla Kladivová (neuvěřitelný růst formy do nové sezony)

Od posledního triumfálního úspěchu této mladé, talentované powerlifterky jsme se stali jejím sponzorem přes výživu. A jak je vidět přinesla tato spolupráce své ovoce. Jak probíhá příprava do nové sezóny se můžete dočíst v následujícím článku:

Nejsilnejsi Kladenacka

Ze starších článků je možno vybírat zde:
powerweb.rpforum.eu/media.html

 

Instruktážní video: rpforum.eu/viewtopic.php

Sponzoring: Stali jsme se hlavními sponzory přes výživu světových mistrů Jakuba Smejkala a Pavly Kladivové, mladého páru silových trojbojařů, kteří v roce 2006 neuvěřitelným způsobem dobyli nejvyšší ocenění na Světovém šampionátu!
Jakub Smejkal - Bulgaria/Sofia 2006 (
kat. dorostenci do 125kg (výkon 770kg - 280kg dřep/185kg benchpress/305kg mrtvý tah)
Pavla Kladivová - Bulgaria/Sofia 2006 (kat. juniorky do 75kg(výkon 447,5kg – 185kg dřep/105kg benchpress/157,5kg mrtvý tah)
Domovské stránky šampionů můžete navštívit zde:
powerweb.rpforum.eu/index.html

 

Instagram a Facebook

 

Facebook a InstagramBodybuilding 4FITNESS:

Máte zájem o spolupráci? Dejte nám o sobě vědět.

 

4fitness.cz

Ajax loader