Suroviny, obaly, odměrky, pytle

Filtrování & řazení
Zkopírovat odkaz filtru Sdílet na Facebooku

Filtrujete a řadíte dle

Výživa pro sportovce ve velkých baleních ušetří peníze

Velkoobchodní balení sportovní výživy je skvělou volbou pro všechny profesionální sportovce, provozovatele fitness center, nebo výrobce zdravé a sportovní výživy. Jednotlivé balíky jsou plné těch nejkvalitnějších surovin, které pomohou maximalizovat výkon. Velké balení surovin vám ušetří finanční rozpočet a také čas, který ztrácíte neustálým objednáváním menších balení. Vaše sportování, nebo podnikání vám přinese lepší výsledky.   

Mega balení základních fitness produktů, které vám nesmí chybět 

Mezi povinnou výbavu každého sportovce, nebo výrobce zdravé výživy, je syrovátkový protein. Jeho všestranné využití ocení každý, kdo chce podpořit růst a regeneraci svalů. Navíc se hodí i do redukčních diet, protože dodá organismu sytící bílkoviny. Nemůžete z nějakého důvodu živočišný protein? Nevadí, v nabídce máme i rostlinný zdroj bílkovin v podobě hrachového proteinu bez GMO. 

 

Pravidelný trénink představuje pro klouby a pohybový aparát zátěž. Chraňte je před opotřebením a dodejte jim správnou výživu. Hydrolyzovaný kolagen a glukosamin podpoří jejich vitalitu a přispívá k jejich lepší pohyblivosti. Chybí vám síla a váš výkon stagnuje? Velké balení kreatinu oddálí svalovou únavu a nabije tělo energií. Trénink bude lepší a kvalitnější.

 

Věnujete se triatlonu, nebo ultra sportům s extrémní zátěží? Odbourejte účinně amoniak, který vzniká při tvrdý a dlouhých trénincích pomocí suplementace d-asparágové kyseliny známé pod zkratkou DAA. 

Sportovní výživa se neobejde bez alternativních zdrojů energie

Bílý cukr by se měl ve zdravém jídelníčku vyskytovat minimálně. Jak nahradit jeho sladkou chuť? Inulin, nebo fruktóza ve velkém balení jsou ideálními sladidly, které se hodí do vyváženého a redukčního jídelníčku. Dobře známý hroznový cukr ve velkém balení zase využijete při potřebě expresní energie během tréninku.

Ajax loader