Tribulus terrestris | 300 tab po 625 mg za 235 Kč

doporučuje
208,0 tis.
zobrazení

235 Kč 9,57 €
Cena s DPH

 
 

Tribulus terrestris – bylina, která podporuje tvorbu testosteronu

Tribulus terrestris neboli česky kotvičník v praktickém balení 300 tablet za cenu 235 Kč.
Extrakt sušené rostliny Tribulus terrestris mění poměr mezi svaly a tuky ve prospěch svalů. Užívání tablet s výtažkem kotvičníku vede k rozvoji svalové síly, zlepšení regenerace a zrychlení svalových přírůstků. Tribulus terrestris podporuje sprinterskou rychlost.
Zlepšuje také potenci a zvyšuje libido, tedy chuť na sex.

Počet dávek na 300 tablet Tribulus terrestris: 150 (1 dávka jsou 2 tablety)

Složení doplňku Tribulus terrestris: extrakt z byliny Tribulus terrestris o síle 40 % steroidních saponinů, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (rostlinný stearan hořečnatý)

Čistota a koncentrace přípravku Tribulus: 1 tableta obsahuje 625 mg čistého Tribulus terrestris, balení obsahuje celkově 187 gramů kotvičníku, zbytek jsou pomocné látky

Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Tribulus terrestris spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Vyrobeno v ČR, původ použitých surovin státy EU.

S čím Tribulus terrestris pomáhá

  • Tribulus terrestris se používá ke zvýšení tvorby vlastního testosteronu
  • navýšení testosteronu vede k povzbuzení výkonu, nárůstu svalů a rychlosti při jinak stejných podmínkách
  • mužům nad 35 let se Tribulus terrestris doporučuje pro posílení sexuálního života – povzbuzuje chuť na sex (libido) a potenci
  • Tribulus terrestris pomáhá při problémech s prostatou
  • rozšiřuje cévy a harmonizuje procesy v lidském organismu
  • 2 tablety extraktu byliny Tribulus terrestris o síle 40 % saponinů vydají za 1 kapsli o síle 90 % saponinů

Proč je Tribulus terrestris vyhledávaný?

Odvar z kotvičníku neboli Tribulu terrestris znala už čínská medicína. Velmi úspěšně se využíval k ovlivnění činnosti jater a posílení usínajícího zájmu o sexuální život. Pozitivní účinky Tribulu terrestris na potenci jsou spolehlivě doloženy i evropskými vědeckými studiemi. Konzumace kotvičníku podle některých z nich navyšuje hladinu testosteronu až o 30 %. Fytosteroly v Tribulu terrestris dokážou nastartovat a harmonizovat procesy v lidském organismu bezpečněji než anabolické neurohormony. Tribulus terrestris mění poměr mezi svaly a tuky ve prospěch svalů. Jeho užívání vede k rozvoji svalové síly, zlepšení regenerace a zrychlení svalových přírůstků. Tribulus terrestris také podporuje sprinterskou rychlost.

Tribulus terrestris neboli kotvičník doporučujeme užívat mužům od 35 let, kdy produkce vlastního testosteronu vrcholila. Tribulus působí na zvyšování hladiny luteinizačního hormonu, jehož hlavní funkcí je regulace hladiny testosteronu v organismu. Tribulus terrestris má vysoký obsah steroidních saponinů, rostlinných sterolů a ty vyvolávají zvýšení hladiny testosteronu. Testosteron reguluje chuť na sex, tedy libido, zlepšuje potenci a spermatogenezi. Tribulus terrestris slouží též jako mírně močopudný prostředek.

Doporučené využití a dávkování produktu Tribulus terrestris

Tribulus terrestris užívejte každý den před jídlem a důkladně zapijte. Doporučená denní dávka jsou 1 až 2 tablety přípravku Tribulus terrestris. Dvě tablety extraktu byliny Tribulus terrestris o síle 40 % saponinů vydají za 1 kapsli o síle 90 % saponinů.

Synonyma pro Tribulus terrestris

Tribulus, kotvičník pozemní.

Nutriční hodnoty (na 100 g): Nutriční hodnoty (na 1.25 g):
Energetická hodnota 288 kJ 3,6 kJ
Energetická hodnota 72 kcal 0,9 kcal
Tuky 0,1 g 0,001 g
z toho nasycené mast. kys. 0 g 0 g
Sacharidy 3 g 0,038 g
z toho cukry 0,1 g 0,001 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Vláknina 10 g 0,125 g
Sůl 0 g 0 g

Podobné produkty

Nebyl nalezen žádný produkt

Ajax loader