Tribulus terrestris | 300 tab po 625 mg za 235 Kč

doporučuje
208,0 tis.
zobrazení

235 Kč 9,44 €
Cena s DPH

 
 

Tribulus terrestris – bylina, která podporuje hormonální aktivitu mužů

Tribulus terrestris neboli česky kotvičník zemní v praktickém balení 300 tablet za cenu 235 Kč.


Extrakt sušené rostliny Tribulus terrestris zlepšuje svalový tonus a mění poměr mezi svaly a tuky ve prospěch svalů. Užívání tablet s výtažkem kotvičníku vede k rozvoji svalové síly, zlepšení regenerace a zrychlení svalových přírůstků. Tribulus terrestris podporuje sprinterskou rychlost.
Zlepšuje také potenci a zvyšuje libido, tedy chuť na sex.

Počet dávek na 300 tablet Tribulus terrestris: 150 (1 dávka jsou 2 tablety)

Složení doplňku Tribulus terrestris: extrakt z byliny Tribulus terrestris o síle 40 % steroidních saponinů, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (rostlinný stearan hořečnatý)

Čistota a koncentrace přípravku Tribulus: 1 tableta obsahuje 625 mg čistého Tribulus terrestris, balení obsahuje celkově 187 gramů kotvičníku, zbytek jsou pomocné látky

Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby. Tribulus terrestris spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Vyrobeno v ČR, původ použitých surovin státy EU.

Na co je dobrý Tribulus

Tribulus terrestris je díky svým účinkům jednou z nejoblíbenějších bylin na světě. Velmi pozitivně působí na náš organismus a podporuje mnoho procesů v našem těle. Jeho největší přínos je v oblasti hormonů, kde napomáhá jejich produkci, a to u mužů i u žen.

S čím Tribulus terrestris pomáhá

  • Tribulus terrestris pomáhá k povzbuzení ve výkonu, nárůstu svalů a rychlosti při jinak stejných podmínkách
  • Mužům nad 35 let se Tribulus terrestris doporučuje pro posílení sexuálního života – povzbuzuje chuť na sex (libido) a potenci.
  • Tribulus účinkuje na pohlavní orgány. Může zlepšovat erekci.
  • Rozšiřuje cévy a harmonizuje procesy v lidském organismu
  • 2 tablety extraktu byliny Tribulus terrestris o síle 40 % saponinů vydají za 1 kapsli o síle 90 % saponinů

Proč je Tribulus terrestris vyhledávaný?

Pozitivní účinky Tribulus terrestris neboli kotvičníku znají lidé už více než 1000 let. V minulosti i dnes jej využívají k povzbuzení celkové vitality organismu, ke zlepšení svalového tonusu a k povzbuzení aktivity pohlavních hormonů u mužů i u žen.
Tribulus terrestris obsahuje velké množství tzv. fytosterolů, tedy rostlinných steroidů, které mají výrazné anabolické účinky.

Fytosteroly v Tribulu terrestris dokážou nastartovat a harmonizovat procesy v lidském organismu bezpečněji než anabolické neurohormony. Tribulus terrestris mění poměr mezi svaly a tuky ve prospěch svalů. Jeho užívání vede k rozvoji svalové síly, zlepšení regenerace a zrychlení svalových přírůstků. Tribulus terrestris také podporuje sprinterskou rychlost.

Tribulus terrestris neboli kotvičník doporučujeme užívat především mužům od 35 let, kdy produkce vlastního testosteronu vrcholila. Tribulus působí na zvyšování hladiny luteinizačního hormonu, jehož hlavní funkcí je regulace hladiny testosteronu v mužském organismu a androgenů u žen. Tribulus terrestris má vysoký obsah steroidních saponinů, rostlinných sterolů a ty vyvolávají zvýšení hladiny pohlavních hormonů. Reguluje chuť na sex, tedy libido, zlepšuje potenci a spermatogenezi. Tribulus terrestris slouží též jako mírně močopudný prostředek.

Kdy a jak dlouho užívat Tribulus

Tribulus terrestris užívejte každý den před jídlem, tedy ideálně na lačný žaludek. Doporučená denní dávka jsou 1 až 2 tablety přípravku Tribulus terrestris. Dvě tablety extraktu byliny Tribulus terrestris o síle 40 % saponinů vydají za 1 kapsli o síle 90 % saponinů. Vhodnou dobou, kdy užívat Tribulus, je také před tréninkem, abyste zlepšili svůj výkon.

Jak užívat Tribulus? Je to jednoduché. Pokud máte kapsle, jednoduše doporučenou dávku zapijete dostatečným množstvím čisté vody. Vodou nešetřete, ideální je alespoň 200 ml.

Vedlejší účinky Tribulus terrestris

Existují vedlejší účinky Tribulus terrestris? Tribulus neboli kotvičník zemní je bylina, která sama o sobě nemá vedlejší účinky, pokud nepřekračujete doporučené dávkování. Když to s kotvičníkem přeženete, mohou se vedlejší účinky objevit. Každopádně se nejedná o žádné rizikové příznaky ani stavy, toxicita kotvičníku se neprojevila ani při velmi vysokých dávkách.

  •     Nevolnost a žaludeční potíže
  •     Problém usnout a nekvalitní spánek
  •     Nervozita, podrážděnost

Původ kotvičníku zemního

Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris pochází z Číny a Japonska, kde se od pradávna používá v tradiční medicíně. Pro svoje účinky se rychle rozšířil také do Indie. Dnes se s ním běžně setkáme v Evropě nebo dokonce v Africe. Nejčastěji se pěstuje pro farmaceutické účely, tedy jako extrakt do léků, ale i doplňků stravy bez předpisu. Pěstovat Tribulus můžete také v našich klimatických podmínkách.

Synonyma pro Tribulus terrestris

Tribulus, kotvičník zemní.

Nutriční hodnoty (na 100 g): Nutriční hodnoty (na 1.25 g):
Energetická hodnota 288 kJ 3,6 kJ
Energetická hodnota 72 kcal 0,9 kcal
Tuky 0,1 g 0,001 g
z toho nasycené mast. kys. 0 g 0 g
Sacharidy 3 g 0,038 g
z toho cukry 0,1 g 0,001 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Vláknina 10 g 0,125 g
Sůl 0 g 0 g

Podobné produkty

Nebyl nalezen žádný produkt

Ajax loader