Ajax loader

Úspěchy Jakuba Milého na soutěžích v Evropě.. pokračování

Zdravím všechny čtenáře 4fitness,

V minulém díle jste se dočetli jak se mi dařilo na soutěži v Německu a na Slovensku. Následuje pokračování Karlovy Vary a Maďarsko.
Jdeme tedy na to.
 
 
 
Karlovy Vary
 
 
O dva týdny později se konala další mezinárodní soutěž, tentokrát v ČR v Karlových Varech. Tradičně již v Hotelu Thermal. Toto místo ve mě vyvolává určitou nostalgii a je to taková srdcovka, jelikož jsem zde v roce 2006 poprvé stoupl na soutěžní podium. Měla to také být moje vrcholná soutěž a také top forma a proto jsem do toho vkládal hodně nadějí a očekávání. Jelikož jsem měl dva týdny na doladění formy, rozhodl jsem se, že vyzkouším úplně novou formu superkompenzace o týden dříve, abych neudělal nějakou zásadní chybu. Co ale čert nechtěl, celý efekt se o týden dříve podařil, ale ten další na soutěži už nikoliv. Forma pro mě byla tedy velkým osobním zklamáním a i když jsem opět získal 3. místo z 5-ti účastníků, odjížděl jsem z této soutěže z pocitem osobního zklamání. V neděli mě následně přepadla silná migréna a celé odpoledne jsem trávil s hlavou v záchodové míse. Během tohoto dne jsem ale stále přemýšlel nad tím, zda to je opravdu konec ? Takhle ukončím celou přípravu ? Bez pocitu spokojenosti a zadostiučinění ? Řekl jsem si, že to tak nenechám a udělám vše proto,abych byl sám se sebou spokojený a tak jsem zavolal Tomáši Procházkovi a poprosil ho zda bych se mohl zaregistrovat na soutěž v Maďarské Tatabányi.
 
Maďarsko
 
V pondělí jsem vstal celý oteklý asi z migrény z předešlého dne a dal jsem se do práce. Váha ukazovala téměř 79 kg. Tentokrát jsem dal do tréninku opravdu vše a dle potřeby také upravil způsob superkompenzace z minulého týdne. Již ve čtvrtek, kdy jsem měl poslední trénink jsem vážil 76kg a viděl, že forma graduje jako nikdy předtím. Sice jsem trošku padal na objemech, ale byl jsem spokojený. V pátek jsem po cestě na dálnici již věděl, že vše opravdu klaplo. V páteční večer jsme se ještě šli toulat po blízkém parku a také zkontrolovat formu. Soutěže v Tatabanyi patří k vyhlášeným a ani tentokrát to nebylo jiné. Šatny byly opět malé, ale opět byl k dispozici venkovní prostor za pódiem, kde také probíhal nástřik barvy. V mojí kategorii bylo 12 závodníků včetně mě a jen já a Jindra Nesrsta jsme byly z ČR, všichni ostatní byly zástupci Maďarska. Sice jsem tentokrát pomýšlel na vyšší umístění, ale skončilo to pro mě opět 3. místem. Nicméně jsem mohl říci, že jsem udělal pěkný kus práce a byl jsem se svojí formou nadmíru spokojený. Po soutěži jsem se neskutečně napral místním dezertem, který si zde vždy kupuji. Je to úžasná... hromada něčeho, nedá se to popsat, ale je to prostě úžasné :) Následoval raut a opět návštěva McDonalds. Druhý den ráno jsme odjížděli s mojí Martinkou zpět do ČR se skvělým pocitem. Jednak to byla poslední soutěž a mohl jsem si trošku vydechnout a jednak jsem si sám dokázal, že nepatřím do starého železa.
 
Tuto sezónu jsem tedy poprvé získal svoje první místo a také jsem poprvé absolvoval 4 soutěže + 1 superkompenzaci nanečisto, aniž by to tělo nějak poznamenalo. Získal jsem tak spousty nových zkušeností a poznal tak i více svoje tělo.
 
Tímto bych rád poděkoval svojí ženě Martince za to, že při mě celou dobu stála a i když to pro ní muselo být už opravdu těžké, tak svolila k tomu, abychom absolvovali i soutěž v Maďarsku. Nemohl bych nikdy dokázat tohle všechno bez její pomoci a za to jí patří můj obdiv. Dále bych také rád poděkoval firmě 4fitness.cz a konkrétně panu Deglovi za podporu a možnost navázat spolupráci v tomto roce. Samozřejmě také za skvělé doplňky stravy na které nedám dopustit již od roku 2006

 

Informace, objednávky

Jsme tu pro Vás
Po - Pá 10 - 17h
Feel free to contact us
in English

e-mail: obchod@4fitness.cz
kontakty / mapa


tel.: +420 770 110 650

Prodejna Brno
tel.: +420 778 745 948

Akce / novinky

Všechny novinky

Volíme protein a kreatin
 • Protein a kloubní výživa,
  kreatin byl dnes převzat. Vaše proteiny jsou nejlepší. Vláknina na hubnutí je maximální spokojenost.
  Kolagen míchám s kreatinem a budu se těšit na příští objednávku.

 • Vaše vláknina na hubnutí přišla. Kolagen se hezky rozpouští. Přeji do Nového roku pevné zdraví.

 • Protein a kloubní výživa,
  chci poděkovat za vynikající Tyčinky a výrobky skvělé kvality. Máte dobré ceny.

 • Jen potvrzuji, že kreatin dorazil, i vláknina na hubnutí. Kvalitní proteiny jsou v dnešní době docela vzácné.
  Děkuji za transakci. V nejbližší době budu objednávat další zboží s kreatinem.

 • Protein a kloubní výživa pane bakaláři určitě můžete uvést na Vašich int. stránkách.

 • Z vlastní zkušenosti chválím ceny i kolagen. Vždy blesková dodávka s kreatinem.

 • Jen samé jedničky tomuto kreatinu, už jsem tu kreatin nakupoval několikrát a vždy spokojen.....Dobrý i kolagen.

 • Zboží dnes dodáno, kloubní výživa a proteiny.
  Velmi dobrý kolagen. Hodnotím vstřícnost a rychlost omega 3.
  Ještě jednou chválím kolagen a do budoucna si přeji tyčinky s kloubní výživou.

 • Protein i kloubní výživa přijetí Tyčinky potvrzuji. Vaše proteiny na hubnutí jsou vláknina a kolagen?
  Velice si cením Vašeho profesionálního přístupu k omega 3 zpracování. Ještě jednou velice kolagen.

 • Protein a kloubní výživa,
  kreatin se rozpouští skvěle, i vláknina na hubnutí dorazila.
  Blahopřeji ke krásným novým a praktickým obalům!

 • Protein dnes obdržel objednávku kloubní výživa. Vaše proteiny jsou suprové a hlavně fungují a ještě ta doprava-balada. Už jsem váš stálý zákazník.

 • Protein a kloubní výživa, chci Tyčinky a moc poděkovat za omega 3 a bezproblémové omega 3. Včera v poledne jsem objednala a dnes ráno už obdržela kreatin...neuvěřitelné a super..... ještě jednou moooc. kolagen.

 • Kloubní výživa,
  protein tyčinky moc chutná. I kolagen. Tak bleskurychlé dodání omega 3 jsem opravdu nečekala a jsem velmi příjemně překvapena. Určitě se s důvěrou obrátím!

 • Přeji úspěšná kloubní výživa a jen tak spokojené zákazníky jako jsem já, s kreatinem.

 • Protein a kloubní výživa,
  zásilku už mám doma,kolagen je za omega 3. Dodané zboží, proteiny jsou super, příště až budu objednávat, tak jedině u Vás.
  Ještě jednou kolagen.

 • Protein a kloubní výživa, jen chci poděkovat za to, ze vaše proteiny jsou a doufám že i dlouho budou skvělé. Ty ceny jsou opravdu příjemné,budu nakupovat už jen u vás. S kreatinem.

 • Protein večer,
  kreatin mi dnes dorazil. Moc díky za bezvadné zboží, kolagen a rychlost. Tyčinky určitě ráda vyzkouším. Tyčinky proteinové.

 • Protein a kloubní výživa,
  včera mi byla doručena má vláknina na hubnutí.
  Zároveň tyčinky a kolagen. Tímto děkuji za omega 3 a bezproblémové omega 3.
  S kreatinem a přáním hezkého dne

 • Protein a kloubní výživa,
  je kolagen jak má být. Vše bylo dobře zabaleno i vláknina na hubnutí.
  Se všemi objednanými proteiny jsem spokojen po všech stránkách. Těším se na nový kolagen a přeji celému Vašemu týmu tyčinky a kloubní výživu, jen tak dále.
  S kreatinem.

 • Tyčinky a kloubní výživa,
  kolagen obsahuje tyčinky za omega 3.Dokonce mně omega 3 mé objednávky přivezli až domů, což se mně u ,,České pošty,, stane
  z deseti zásilek sotva 2x..Kolagen.

 • Krásný protein a kloubní výživa,
  Ráda bych kolagen a vyjádřila své tyčinky za servis, s jakým se u Vás tyčinky a za skvělé ceny prodávají!
  Mnou nově objevená tyčinka Tvrďák je přesně podle mého gusta a protein WPC60 má dokonalou mléčnou chuť!

 • Protein a kloubní výživa,
  už mám zboží doma.
  Kolagen moc příjemně funguje. Díky za změnu omega 3 dodání, jste super.
  100% budu v budoucnu nakupovat u Vás!
  S kreatinem.

 • Mnohokrát děkujeme za omega 3 z naší objednávky. Také děkujeme za milý Omega 3 dárek. 4 cereal mix, moc mi chutnají, zdá se že se stanou mým oblíbeným produktem.
  Těšíme se na další tyčinky.

 • Protein a kloubní výživa, včera jsem objednal a dnes obdržel objednaný kolagen. Vláknina na hubnutí doručena ok. Ještě doručení tyčinky kolagen a je to. Stejně tak kolagen za omega a zodpovězení telefonických dotazů omega 3. Získali jste dalšího spokojeného zákazníka.


Všechny názory
Ostatní odkazy


Fakturační údaje

Fakturační údaje:
4FITNESS s.r.o.
Příkop 843/4
BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE
602 00 BRNO 2

IČ: 04213815
DIČ: CZ04213815Bankovní spojení:
Pro Českou republiku
FIO: 2900820724/2010
Pro Slovensko
IBAN CZ3720100000002901024789 SWIFT FIOBCZPPXXX

Výdejní místo

4fitness.cz
Pionýrská 3, Brno
602 00
mapa

Kontakty

tel.: (+420) 770 110 650
e-mail: obchod@4fitness.cz
Provozní doba internetového obchodu:
Po - Pá 09-18h

Design 2011 www.matlocha.cz
Partneři 4FITNESS.cz: