Proteinová omeleta česneková 320 g, 10 porcí

doporučuje
4,5 tis.
zobrazení

589,2 Kč 23,17 €
Cena s DPH

 
 

Dopřej si nejlepší složení na trhu
Proteinová omeleta KetoFit ti dodá špičkové živiny:
proteiny, vlákninu a vitamíny

Česneková proteinová omeleta je vyrobena z kvalitních ingrediencí a bez zbytečných éček. Z jedné porce omelety přijmeš zejména bílkoviny, vlákninu, vitamíny a zanedbatelné množství sacharidů – to je v rýsovací dietě u správné náhrady hlavního jídla velice důležité. Co vše a v jakém množství obsahuje?

Proteinová česneková omeleta obsahuje prvotřídní ingredience

 • 3 druhy kvalitních proteinů 57 % (kdejaký proteiňák by se mohl schovat)
 • 26 vitamínů a minerálů
 • vlákninu z jablek a brambor
 • vlákninu z čekanky
 • česnek
 • smetanu
 • a další ingredience
 • POUZE 2,4 g sacharidů v porci (to je špičková hodnota)

Tato kombinace ingrediencí a parametrů je jednoznačně lepší než vajíčková omeleta a jiné ,,fit,, snídaně.

Slaný fitness protein - česneková omeleta s 57 % bílkovin
je lepší než přeslazené proteiňáky.

Často přemýšlíš co si dát na snídani nebo večeři, když už vajíčka nemůžeš ani vidět? Vyzkoušej KetoFit proteinové omelety. Pochutnáš si na česnekové, žampionové a sýrové. A že to nejsou ledajaké omelety! Česneková omeleta obsahuje vysoké procento několika druhů hodnotných proteinů (57 %) a poskytuje tak zdroj živin pro podporu svalů. Je obohacena o 26 vitamínů, stopové prvky a minerální látky. Obsahuje pouze 1,6 g sacharidů. Běžnou snídaní jen ztěží dosáhneš stejných výsledků.

 • Díky KetoFit jídlům nemusíš pít jen koktejly.
  Omeletu připravíš za minutku. Nasypeš do shakeru, zatřepeš a osmahneš. Můžeš si hrát a přidávat i další ingredience.

 • I PRO CHLAPY - Pánové, i když jsou jídla KetoFit určena primárně pro dámy, klidně si dejte, jen si připravte větší porci, přece jen jste větší :)

Proteinové omelety jsme vyvinuli speciálně pro tebe,

 • aby tě tolik nebolelo tělo
 • abys měla víc energie na celý den
 • abys doplnila ztracené vitamíny a vypocené minerály
 • aby se tvoje partie zpevňovaly
 • abys snadno nahradila snídaní oběd nebo večeřiČesneková proteinová omeleta pro fitness a sportProteinová omeleta s česnekem KetoFit


Jaký bude mít proteinová fitness omeleta efekt?

1. Podpoří svalovou tkáň a regeneraci
Všechna proteinová jídla KetoFit, takže i proteinové omelety, zajistí příjem vysoce kvalitních proteinů a to hned několika druhů. Proč právě protein je tak důležitý? Většina tkání v těle je tvořena svaly, jejichž základním stavebním prvkem jsou bílkoviny. Při sportu, fitness, běhu, aerobiku a dalších sportech jsou svaly zatěžovány (vznikají mikro trhliny) a je důležité jim dodat kvalitní palivo i stavební materiál, aby se správně zregenerovaly - protein

2. Podpoří štíhlou postavu
Nemusíš se ale bát, že z tebe bude "steroiďák". Proteinová jídla KetoFit obsahují optimální změřené množství proteinů tak, aby správně podporovaly regeneraci. Díky velmi nízkému obsahu sacharidů v proteinové omeletě (to je důležitý parametr) do sebe nedostáváš zbytečné sacharidy, které by se měnily na tuk a ukládaly do zásob. Jednoduše, s jídly KetoFit nepřibereš na tuku, ale naopak, přebytečný tuk na těle budeš spotřebovávat.

3. Podpoří ženskou krásu
Proteinová omeleta obsahuje 26 vitamínů a minerálů
Speciální složení a vysoký obsah pečlivě sestavených 26 vitamínů a minerálů chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů, čímž pomáhá udržovat jejich hezký vzhled. Samozřejmě také pozitivně přispívá k obranyschopnosti.

4. Podpoří obranyschopnost a imunitu
Jídelníček většiny běžných smrtelníků bohužel není zrovna pestrý, pokud přijde na důležité živiny. Přitom zrovna lidé, kteří sportují, by měli stravě věnovat větší pozornost. Nejhorší je, když člověk dře do formy, a pak ho skolí viróza. Proteinová jídla KetoFit včetně česnekové omelety obsahují proimunitní combo: již zmíněnou kombinaci proteinů, 26 vitamínů a několik druhů důležité vlákniny. Ptáš se, proč zrovna tato kombinace je základ pro podporu imunity? Tak třeba proteiny kromě svalové tkáně tvoří také buňky imunitního sytému. Stejně důležité je prostředí našeho střeva, ve kterém působí miliardy prospěšných mikroorganismů. Ty se živí různými druhy vlákniny a podílí se na naší obranyschopnosti a produkci některých vitamínů. Proto je tak důležitá vláknina obsažená v jídlech KetoFit. 


slaný protein - proteinová česneková omeleta KetoFit


POZOR VÝHODA - na obalech produktů KetoFit je napsáno: pro redukci hmotnost. Nelekej se. Jídla byla primárně vyvinuta pro keto stravu a hubnutí. Ale díky unikátnímu složení a parametrům jsou DOKONALÁ právě pro sportovce jako jsi ty k doplnění stravy. Celodenní náhrady pro keto musí splňovat nejpřísnější normy a jsou striktně kontrolovány státními úřady. To je záruka té nejvyšší kvality stravy. (málokterá strava je pod takovým drobnohledem) 

Pro koho je proteinová omeleta vhodná?

Díky špičkovému složení je vhodná pro sportovce, vřele ji také doporučujeme i rodinám s dětmi a seniorům jako doplněk pro vylepšení stravy. Takovou koncentraci živin, jako v proteinové omeletě KetoFit, do těla z běžné porce stravy nedostaneš.

Doporučujeme pro:

 • všechny aktivní a rekreační sportovkyně i sportovce
 • dorost a mládež
 • mladou generaci i pro seniory
 • rodiny i děti od 3 let
 • všechny, kdo chtějí zdravěji a efektivněji jíst a podpořit své sportovní úsilí
 • striktním dodržováním přesných pravidel je určena pro keto diety od 18 let


Proteinová polévka pro pro podporu sportuProteinová polévka pro pro podporu sportuProteinová polévka pro pro podporu sportu

Kdy si dát fitness proteinovou omeletu?

Omeletu si můžeš připravit kdykoliv přes den k obědu, večeři nebo i na svačinu. Jedna porce omelety tě zasytí na 2–3 hodiny. Nahradí zcela běžné jídlo. 

Jak připravíme proteinovou česnekovou omeletu?

Rozehřej pánev. Do šejkru nebo misky nalij 160 ml polotučného mléka nebo vody a přidej 32 g prášku, tj. přibližně 2 odměrky. Obsah protřepej nebo rozšlehej metličkou. Pánev omasti. Těsto omelety vylij na pánev a na mírném plameni nechej 3–5 minut. Poté osmaž ze stejné strany 1 minutu zprudka. Omeletu na závěr přehni napůl mokrou stranou dovnitř a servíruj. Horní strana omelety by měla vždy zůstat vlahá, zpěněná, nikoliv suchá.

příprava proteinové polévky s vodouPříprava s vodou 

(jako doplněk stravy)
Příprava proteinové omelety KetoFit v kombinaci s vodou má nejnižší obsah sacharidů. Doporučujeme pro dny, kdy hřešíš – pokud plánuješ tento den sníst více energie ve formě pochutin.
Obsah sacharidů v 1 porci s vodou: 2,4 g

příprava proteinové polévky s mlékemPříprava s mlékem

(jako náhrada celodenní stravy)
Příprava omelety s použitím mléka má vyšší obsah sacharidů. Doporučujeme ti při dnech, kdy nestíháš a chyběla by ti energie.
Obsah sacharidů v 1 porci s mlékem: 9,7 g

Složení česnekové proteinové omelety

Počet dávek v balení: 10

Koncentrace bílkovin: 57,4 %

Složení: sušený slepičí bílek, sušený slepičí žloutek, mléčné bílkoviny, inulín, jablečná vláknina, plnidlo (karboxymethylceluloza), česnek 10 %, jedlá sůl, nosič (maltodextrin), cibule, petržel, regulátor kyselosti (kyselina mléčná), koření,  přírodní aroma, stabilizátor (xanthan), protispékavá látka (oxid křemičitý), vitamíny a minerální látky (fosforečnan draselný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, oxid hořečnatý, vitamín C – kyselina l-askorbová pro imunitu, pyrofosforečnan železitý, vitamin E – DL-alfa-tokoferol acetát, síran zinečnatý, nikotinamid, molybdenan sodný, jodid draselný, chlorid chromitý, seleničitan sodný, vitamin A – retinyl acetát, vitamin D2 – ergokalciferol, D-pantothenan vápenatý, síran manganatý, kyselina listová, vitamin B6 – pyridoxin-hydrochlorid, uhličitan měďnatý, vitamin B12 – kyanokobalamin, vitamin B1 – thiamin mononitrát, vitamin B2 – riboflavin, D-biotin, vitamin K1 – fylochinon)

Alergeny: vejce, mléko, laktóza. Při výrobě bylo použito potravinářských přístrojů, na kterých se rovněž zpracovávají lepek a ořechy.

Hmotnost výrobku: 320 g

Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby.
Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.
Vyrobeno v ČR
Původ použitých surovin západní Evropa.

 

Vitamíny a minerální látky v jedné porci
* % RHP představuje podíl z referenční hodnoty příjmu pro dospělé v ČR. 

VITAMINY:     

 

RHP*

Vitamin A 164,7 µg 20,6 %
Vitamin D 2,35 µg 47,1 %
Vitamin E 2,35 mg 19,6 %
Vitamin K1 16,47 µg 22 %
Vitamin C 10,59 mg 13,2 %
Thiamin (vit. b1) 0,28 mg 25,7 %
Riboflavin (vit. b2) 0,38 mg 26,9 %
Niacin (vit. b3) 4,24 mg 26,5 %
Kys.pantothenová 0,71 mg 11,8 %
Vitamin B6 0,38 mg 26,9 %
Vitamin H (biotin) 3,53 µg 7,1 %
Kys. listová 47 µg  23,5 %
Vitamin B12 0,33 µg 13,2 % 

MINER. LÁTKY:

  RHP*
Vápník 164,7 mg 20,6 %
Fosfor 141,18 mg 20,2 %
Draslík 630 mg 31,5 %
Železo 3,76 mg 26,9 %
Zinek 2,35 mg 23,5 %
Měď 0,28 mg 28,2 %
Jód 30,59 μg 20,4 %
Selen 12,94 μg 23,5 %
Sodík 120 mg  
Hořčík 35,29 mg 9,4 %
Mangan 0,24 mg 11,8 %
Molybden 16,47 μg 32,9 %
Chrom 5,88 μg 14,7 %

 

Znáš všechny produkty KetoFit?
Jsou to dokonalá jídla pro sport a krásnou postavu.

Sportuješ, chceš efektivně jíst a mít krásnou postavu, ale úplně se nevyznáš ve stravě ani v proteinech?
To vůbec nevadí. Odborníci na stravu pro vrcholové sportovce ve 4FITNESS a KetoFit vyvinuli speciální proteinová jídla, která podpoří tvé sportovní snažení a krásnou postavu. Nemusíš řešit, co si dát na snídani, jaký zvolit protein po sportu, jaké doplňky, jaké vitamíny. Jídla KetoFit obsahují vše potřebné pro podporu organismu i krásnou postavu.

Sortiment od KetoFit nabízí přes 60 proteinových jídel. Třeba tuto oblíbenou proteinovou česnekovou omeletu.

S jídly KetoFit trénují a vyhrávají české vrcholové sportovkyně.


Držíme i tobě palce při sportu a věříme, že ti naše jídla pomůžou k lepším výkonům a krásnější postavě.
Vyzkoušej i další proteinová fitness jídla, najdeš je v e-shopu.

 

proteinová fitness jídla KetoFit


Nutriční hodnoty (na 100 g): Nutriční hodnoty (na 32 g):
Energetická hodnota 1678,4 kJ 537,088 kJ
Energetická hodnota 402,8 kcal 128,896 kcal
Tuky 12,7 g 4,064 g
z toho nasycené mast. kys. 3,4 g 1,088 g
Sacharidy 7,4 g 2,368 g
z toho cukry 1,25 g 0,4 g
Bílkoviny 62 g 19,84 g
Vláknina 6,3 g 2,016 g
Sůl 2,9 g 0,928 g

Podobné produkty

Nakupte se slevou 30 % vybrané výrobky. V košíku zapněte akční kód 4F FRIDAY. Sleva max. 5500 Kč na 1 nákup. 

hodo4UF

Při nákupu nad 2000 Kč získejte dárek v hodnotě 599 Kč . Akci zapnete zadáním kódu 4FITNESS

VSBEKF

UTBZL

589 Kč 23,17 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

979 Kč 38,51 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

197 Kč 7,75 €

Nakupte se slevou 20 % na tyto výrobky: taurin v počtu 2x | Protein čoko v počtu 3x | Protein banán v počtu 3x | Protein jahoda v počtu 3x | Argin Pump v počtu 5x | Gainer 3 kg v počtu 2x | hrachový protein v počtu 2x. Umístěte výrobek v minimálním uvedeném počtu do košíku a zapněte v košíku akční kód VELKO20. Sleva max. 2000 Kč na 1 nákup.

 
 
 
 
 
 
 

hodo4UF

Nakupte se slevou 10 % na tyto výrobky: HMB v počtu 1x | hrachový protein v počtu 5x | psyllium v počtu 2x | hydro syrovátkový protein v počtu 2x | v počtu 1x | izolát syrovátkového proteinu v počtu 1x | Vícesložkový protein DH32 v počtu 1x | HMB 400 tbl v počtu 1x | Omega 3 v počtu 1x. V košíku zapněte akční kód VELKO10, pokud v něm máte výrobek minimálně v uvedeném počtu. Sleva max. 3000 Kč na 1 nákup. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

239 Kč 9,40 €

Nakupte se slevou 10 % na tyto výrobky: HMB v počtu 1x | hrachový protein v počtu 5x | psyllium v počtu 2x | hydro syrovátkový protein v počtu 2x | v počtu 1x | izolát syrovátkového proteinu v počtu 1x | Vícesložkový protein DH32 v počtu 1x | HMB 400 tbl v počtu 1x | Omega 3 v počtu 1x. V košíku zapněte akční kód VELKO10, pokud v něm máte výrobek minimálně v uvedeném počtu. Sleva max. 3000 Kč na 1 nákup. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

1 299 Kč 51,09 €

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

589 Kč 23,17 €

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

zelezSvaly

369 Kč 14,51 €

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

314 Kč 12,35 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

268 Kč 10,54 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

259 Kč 10,19 €

Nakupte se slevou 30 % vybrané výrobky. V košíku zapněte akční kód 4F FRIDAY. Sleva max. 5500 Kč na 1 nákup. 

VSBEKF

UTBZL

589 Kč 23,17 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

430 Kč 16,91 €

hodo4UF

Nakupte se slevou 10 % na tyto výrobky: HMB v počtu 1x | hrachový protein v počtu 5x | psyllium v počtu 2x | hydro syrovátkový protein v počtu 2x | v počtu 1x | izolát syrovátkového proteinu v počtu 1x | Vícesložkový protein DH32 v počtu 1x | HMB 400 tbl v počtu 1x | Omega 3 v počtu 1x. V košíku zapněte akční kód VELKO10, pokud v něm máte výrobek minimálně v uvedeném počtu. Sleva max. 3000 Kč na 1 nákup. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

KrýglNOTall

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

509 Kč 20,02 €

hodo4UF

VSBEKF

UTBZL

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

Slevový kód zlevní některé výrobky 4FITNESS o 10 %. Sleva je vidět až v košíku.

1 099 Kč 43,23 €
Ajax loader