Ajax loader

Triatlonista Jiří Kalus - představení

 Dobrý den,

 
dovolte mi, abych se Vám představil.
  Jmenuji se Jiří Kalus, je mi 22 let a jsem český reprezentant v triatlonu do 23 let.
Když mi bylo šest, začal jsem hrát fotbal a závodně plavat. Vždy mě bavil více fotbal, byl jsem hyperaktivní a každý den lítal po venku až do večera a ještě stíhal tréninky a školu. Jelikož můj starší bratr plaval také a mamka byla především pro plavání, tak jsem se v 14ti letech rozhodl, že půjdu na Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka a budu dělat plavání. Ikdyž jsem do té doby sbíral řadu ocenění pro nejlepšího střelce, hráče, dostal jsem spoustu nabídek z dobrých brněnských i mimobrněnských klubů a měl jsem reprezentovat i jihomoravský kraj na dětské olympiádě. Přesto jsem s fotbalem skončil a začal se věnovat plavání. Bohužel mě plavání přestávalo bavit a tak jsem se poohlížel po něčem novém. Můj tehdejší spolužák, dřívější plavec dělal triatlon. V té době jsem pomalu ani nevěděl, co to je. Věděl jsem ale, že dost cestuje a je v tom dobrý, zřejmě jde ve stopách svého otce. Já vždy rád jezdíval na kole a hrál fotbal stále s přáteli. A tak asi až po dvou letech přemlouvání jsem zkusil triatlon a oslnilo mě to.
 
Dnes již nelituji svého rozhodnutí. Dělám něco, co mě baví, k čemu mám tělesné dispozice. Slýchával jsem na fotbale i na plavání, že mám talent. Slýchával jsem to i na triatlonu. Ale talent není vše, musíte to mít v hlavě. A tak jsem po spoustě špatných událostí a jen takového zmítání se v životě, se rozhodl, že budu dělat něco pořádně, a když pořádně, tak nemyslím na 50% ale na 100%. A k tomu dnes nestačí jen trénovat. Triatlon, který jezdím je náročný i fyzicky i psychicky. Triatlonů je spousta, ale jen ten který já jezdím, se koná na olympijských hrách. Proto se mu také říká olympijský triatlon. Distance jsou 1500m plavání, 40km kolo a 10km běh. Je tu největší konkurence a tento ,,mladý,, sport se neskutečně posouvá vpřed. Dnes již nestačí ,,bušit,,, potřebujete k tomu pořádnou regeneraci a tu nezískáte snadno. Dnes se to bez zdravé výživy, kvalitního spánku, dopňků a suplementů urychlujících regeneraci a ochranu svalstva prostě nedá. To bych si troufl říct na rovinu. Samozřejmě hraje roli technika a další malé věci, které ve výsledku dělají ty světové rozdíly, kdy skončíte první či třicátý.

Během svých posledních let jsem slýchávál, že mám potenciál být nejlepší nejen v ČR ale i v cizině na světové úrovni. Slyšel jsem to od trenéra Ironmanského vítěze, od Honzy Řehuly (třetí na první olympiádě, kde se jel triatlon v Sydney 2000), od Tomáše Kočaře, Filipa Ospalého a Martina Krňávka a dalších výborných sportovců, co dřív jezdili a byli ti nejlepší z nejlepších.
V posledních rocích jsem tedy získal ocenění jako například tituly mistra ČR do 23 let, akademického mistra ČR, v juniorech jsem byl 4. a 5. na evropských pohárech ve Slovinsku a Turecku v konkurenci cca 70 závodníků z celého světa. Dále pak mistr Evropy v aquathlonu do 23 let v německém Kolíně (aquathlon=plavání a běh), dvojnásobný juniorský vicemistr světa v biathle=běh-plavání-běh (Dubaj a Kypr – pod vedením olympijského vítěze v moderním pětiboji a teď již mého kamaráda Davidem Svobodou).

 
Nevím, jestli je to dobře, nebo ne, ale jsem dost sebekritický. Těchto úspěchů si sice dost vážím, ale mé sny byly dostat ze na olympiádu. Dnes to již není jen sen, ale je to můj cíl. Možná mi ani nestačí dostat se na olympiádu, ale chci být nejlepší český triatlonista po dlouhou dobu a chtěl bych se na olympiádě i dobře umístit. Jelikož příprava na olympiádu a kvalifikace začly již začátkem tohoto roku a já jsem na triatlon mladý, tak směřuju především na olympiády 2020,2024,2028.
 
Myslím si, že každý může zvítězit, ať už je v to v čemkoliv. Musíte tomu věřit, ale ne jen snít, musíte pro to něco udělat. Vzdát se některých věcí ve prospěch toho, co vás dělá opravdu šťastnými. A bud to vyjde anebo ne. Tak či onak to aspon zkusíte a nikdy nebudete litovat, že jste to nezkusili. To si myslím já. Proto ted spolupraci s firmou 4fitness, která mi umožňuje tuto tvrdou cestu za vítězstvím překonat. 
Informace, objednávky

Jsme tu pro Vás
Po - Pá 10 - 17h
Feel free to contact us
in English

e-mail: obchod@4fitness.cz
kontakty / mapa


tel.: +420 770 110 650

Prodejna Brno
tel.: +420 778 745 948

Akce / novinky

Všechny novinky

Volíme protein a kreatin
 • Protein a kloubní výživa,
  kreatin byl dnes převzat. Vaše proteiny jsou nejlepší. Vláknina na hubnutí je maximální spokojenost.
  Kolagen míchám s kreatinem a budu se těšit na příští objednávku.

 • Vaše vláknina na hubnutí přišla. Kolagen se hezky rozpouští. Přeji do Nového roku pevné zdraví.

 • Protein a kloubní výživa,
  chci poděkovat za vynikající Tyčinky a výrobky skvělé kvality. Máte dobré ceny.

 • Jen potvrzuji, že kreatin dorazil, i vláknina na hubnutí. Kvalitní proteiny jsou v dnešní době docela vzácné.
  Děkuji za transakci. V nejbližší době budu objednávat další zboží s kreatinem.

 • Protein a kloubní výživa pane bakaláři určitě můžete uvést na Vašich int. stránkách.

 • Z vlastní zkušenosti chválím ceny i kolagen. Vždy blesková dodávka s kreatinem.

 • Jen samé jedničky tomuto kreatinu, už jsem tu kreatin nakupoval několikrát a vždy spokojen.....Dobrý i kolagen.

 • Zboží dnes dodáno, kloubní výživa a proteiny.
  Velmi dobrý kolagen. Hodnotím vstřícnost a rychlost omega 3.
  Ještě jednou chválím kolagen a do budoucna si přeji tyčinky s kloubní výživou.

 • Protein i kloubní výživa přijetí Tyčinky potvrzuji. Vaše proteiny na hubnutí jsou vláknina a kolagen?
  Velice si cením Vašeho profesionálního přístupu k omega 3 zpracování. Ještě jednou velice kolagen.

 • Protein a kloubní výživa,
  kreatin se rozpouští skvěle, i vláknina na hubnutí dorazila.
  Blahopřeji ke krásným novým a praktickým obalům!

 • Protein dnes obdržel objednávku kloubní výživa. Vaše proteiny jsou suprové a hlavně fungují a ještě ta doprava-balada. Už jsem váš stálý zákazník.

 • Protein a kloubní výživa, chci Tyčinky a moc poděkovat za omega 3 a bezproblémové omega 3. Včera v poledne jsem objednala a dnes ráno už obdržela kreatin...neuvěřitelné a super..... ještě jednou moooc. kolagen.

 • Kloubní výživa,
  protein tyčinky moc chutná. I kolagen. Tak bleskurychlé dodání omega 3 jsem opravdu nečekala a jsem velmi příjemně překvapena. Určitě se s důvěrou obrátím!

 • Přeji úspěšná kloubní výživa a jen tak spokojené zákazníky jako jsem já, s kreatinem.

 • Protein a kloubní výživa,
  zásilku už mám doma,kolagen je za omega 3. Dodané zboží, proteiny jsou super, příště až budu objednávat, tak jedině u Vás.
  Ještě jednou kolagen.

 • Protein a kloubní výživa, jen chci poděkovat za to, ze vaše proteiny jsou a doufám že i dlouho budou skvělé. Ty ceny jsou opravdu příjemné,budu nakupovat už jen u vás. S kreatinem.

 • Protein večer,
  kreatin mi dnes dorazil. Moc díky za bezvadné zboží, kolagen a rychlost. Tyčinky určitě ráda vyzkouším. Tyčinky proteinové.

 • Protein a kloubní výživa,
  včera mi byla doručena má vláknina na hubnutí.
  Zároveň tyčinky a kolagen. Tímto děkuji za omega 3 a bezproblémové omega 3.
  S kreatinem a přáním hezkého dne

 • Protein a kloubní výživa,
  je kolagen jak má být. Vše bylo dobře zabaleno i vláknina na hubnutí.
  Se všemi objednanými proteiny jsem spokojen po všech stránkách. Těším se na nový kolagen a přeji celému Vašemu týmu tyčinky a kloubní výživu, jen tak dále.
  S kreatinem.

 • Tyčinky a kloubní výživa,
  kolagen obsahuje tyčinky za omega 3.Dokonce mně omega 3 mé objednávky přivezli až domů, což se mně u ,,České pošty,, stane
  z deseti zásilek sotva 2x..Kolagen.

 • Krásný protein a kloubní výživa,
  Ráda bych kolagen a vyjádřila své tyčinky za servis, s jakým se u Vás tyčinky a za skvělé ceny prodávají!
  Mnou nově objevená tyčinka Tvrďák je přesně podle mého gusta a protein WPC60 má dokonalou mléčnou chuť!

 • Protein a kloubní výživa,
  už mám zboží doma.
  Kolagen moc příjemně funguje. Díky za změnu omega 3 dodání, jste super.
  100% budu v budoucnu nakupovat u Vás!
  S kreatinem.

 • Mnohokrát děkujeme za omega 3 z naší objednávky. Také děkujeme za milý Omega 3 dárek. 4 cereal mix, moc mi chutnají, zdá se že se stanou mým oblíbeným produktem.
  Těšíme se na další tyčinky.

 • Protein a kloubní výživa, včera jsem objednal a dnes obdržel objednaný kolagen. Vláknina na hubnutí doručena ok. Ještě doručení tyčinky kolagen a je to. Stejně tak kolagen za omega a zodpovězení telefonických dotazů omega 3. Získali jste dalšího spokojeného zákazníka.


Všechny názory
Ostatní odkazy


Fakturační údaje

Fakturační údaje:
4FITNESS s.r.o.
Příkop 843/4
BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE
602 00 BRNO 2

IČ: 04213815
DIČ: CZ04213815Bankovní spojení:
Pro Českou republiku
FIO: 2900820724/2010
Pro Slovensko
IBAN CZ3720100000002901024789 SWIFT FIOBCZPPXXX

Výdejní místo

4fitness.cz
Pionýrská 3, Brno
602 00
mapa

Kontakty

tel.: (+420) 770 110 650
e-mail: obchod@4fitness.cz
Provozní doba internetového obchodu:
Po - Pá 09-18h

Design 2011 www.matlocha.cz
Partneři 4FITNESS.cz: