Soutěž Do formy 2010!

Zúčastněte se a získejte zboží dle vlastního výběru a slevu na budoucí nákupy.

 

Podmínky soutěže:
Soutěž Do formy 2010!

 

Začátek soutěže je stanoven na 1.5.2010.
Každé dva měsíce bude vyhlášen jeden výherce za mužskou a jeden za ženskou kategorii.

 

Soutěžní období jsou stanovena takto:
květen+červen 2010
červenec+srpen 2010
září +říjen 2010
listopad+prosinec 2010
leden+únor 2011
březen+duben 2011

 

Výhercem se stává účastník, který za konkrétní soutěžní období na pohled nabere nejlepší formu.

 

Přihlášení: emailem na adresu obchod@4fitness.cz Do těla emailu prosím uveďte text:
Já (jméno a příjmení) se dnešním dnem přihlašuji k účasti v soutěži Do formy! společnosti 4fitness.cz. K dnešnímu dni vážím ……… kilogramů.

 

Do přílohy emailu připojte Vaši fotografii, na které v ruce držíte titulní stranu čerstvého denního tisku s viditelně čitelným datem. Denní tisk by neměl být starší než 2 dny od data odeslání přihlášky.

 

Účastníci se zasláním přihlašovacího emailu přihlásí do vždy aktuálně probíhajícího soutěžního období. Do konce tohoto období musí účastník zaslat ještě jeden email, kde uvede dosaženou váhu a s přiloženou fotografií, která bude zachycovat jeho konečnou dosaženou fyzickou kondici v aktuálním soutěžním období. Nezapomeňte opět uvést tělesnou hmotnost.

 

Vyhlášení výherců:
Proběhne vždy poslední pracovní den druhého měsíce. Fotografie zaslané po tomto termínu budou automaticky zařazeny do dalšího soutěžního období. Výherce bude o výhře informován emailovou cestou. Všichni účastníci soutěže jsou povinni udržovat svou emailovou schránku funkční a pravidelně ji kontrolovat. Výhry, o které se vítěz nepřihlásí do 14 dní od vyhlášení propadají.

 

Ceny:
Každý z výherců získá zboží v hodnotě 500,- Kč dle vlastního výběru a 10% slevu na sportovní výživu platnou po dobu 12 měsíců od vyhlášení. Výhry jsou nepřenosné na třetí osobu.

Ajax loader