Ajax loader

Shrnutí závodní sezóny 2016 Martiny Satkové

 

Rok 2016 byl pro mne velmi specifický oproti jiným rokům. Byla jsem posledním rokem juniorka, ale byla jsem i v reprezentaci v dospělých. To znamenalo, že tato sezona nebude lehká. Každý týden závody, soustředění, další závody. Nebylo času na odpočinek. Tvrdá zimní příprava byla základem všeho a vyplatila se. Během závodů jsem z ní mnohé čerpala. Letos jsem opět procestovala velkou část Evropy. Když budu alespoň něco jmenovat, tak jsem byla ve Francii, Rakousku, Polsku, Bosně a Herzegovině, Německu, Itálii, Slovinsku, Chorvatsku a mnoho dalších.

Zní to alespoň trochu náročně??

Pokud se zaměřím především na Mistrovství světa, byl to pro mne velký kus práce. Přeci jenom jsou všichni mnohem starší a silnější. Když jsem stála na startu, nevěděla jsem do čeho přesně jdu. Jestli mám šanci na medaili, nebo budu patřit do skupiny těch sice kvalitních, ale ne nejlepších závodníků na světě. Příprava začala už ale dlouho předtím. Samozřejmě tréninky a zase tréninky. Během nich jsem byla velmi ráda za nově navázanou spolupráci s firmou 4fitness.cz a za jejich sportovní výživu. Když nebyl čas mezi jednotlivými bloky pořádně zregenerovat, hodilo se mi jíst BCAA. Měla jsem dobrý pocit v tom, že tělu něco dodávám a nemusím se bát, že mi vypoví na soustředění nebo dokonce při závodě službu. Díky proteinu jsem mohla nabrat více svalové hmoty, protože pokud má člověk takový zápřah, tak se dost špatně hlídá váha. Buď jde moc nahoru, nebo naopak. Záleží, jak moc se stravuji a jak moc trénuji. I to ale není přímoúměrné a i proto mě doplňky od 4fitness držely „nad vodou“.

Pojďte se se mnou podívat již do závodního dne. Ráno jsem vstala. Den jako každý jiný…až na to, že…..měla jsem před startem. A i když jsme bydleli v suprovém hotelu, kde si na snídaních mohl každý dopřát, co hrdlo ráčilo, tak tam většinou chyběly ty typy snídaní, které si já ráda dávám před závodem. Proto jsem s sebou vždycky vozila balíčky 4fitness ovesných vloček, rýžových lupínků nebo směsi špaldových a pohankových vloček. Přidala jsem si akorát kousek banánu, medu, zalila mlékem nebo vodou a opravdu plnohodnotná snídaně stála přede mnou:)

Jakmile probíhal závod, už jsem si nic na jídlo nedávala. To na řadu přicházejí spíše rychlé cukry, abych zbytečně nezatěžovala žaludek. Po výkonu jsem však opět potřebovala regenerovat a doplnit tělu to, co jsem spotřebovala. Nejčastěji to byla kombinace super rychlého hydrolyzovaného proteinu + sacharidy. Čekal mě totiž během 30 minut druhý závod. Tentokrát v druhé lodní kategorii.

Když jsem na soustředěních, není vždycky mnoho času si vařit, nebo jít do obchodu. Proto jsem si vždy hlídala, abych měla mléko v lednici. To pro mne znamenalo obrovskou výhodu. Když jsem dostala hlad, nebo spěchala, udělala jsem si slanou proteinovou omeletu od KetoFit. Je to rychlovka na pánvičce, zabalím s sebou a spokojenost je na místě.

 

Proto bych znovu ráda poděkovala za sportovní výživu firmě 4fitness+KetoFit. Věřím, že se v průběhu dalších měsíců naučím využívat i další dostupné doplňky a budu spokojená ještě více. Je perfektní mít pod sebou někoho, kdo pomůže.

 

A jak jsem letos závodila???

Každý úspěch dosti často doprovází i nějaký neúspěch. Mě se letos dařilo velmi dobře, i když to mohlo být ještě lepší:) Například na juniorských MS a ME jsem závodila celou dobu doslova na jedničku. Bohužel ve finále jsem chybovala a dojela jsem si pro nepopulární a poněkud smolné 4.místo, byť to bylo jen o 0,7 vteřiny za vítězkou! To jsem byla dosti zklamaná, ale jak už jsem psala, sezónu jsem měla nabitou a nebylo možnost si s tím dlouho lámat hlavu. Musela jsem se srovnat a jít do dalšího závodu naplno. Ostatní soupeři to měli oproti mě jednodušší. Já jezdím 2 kategorie a 2 disciplíny. Ostatní jezdí z 90% pouze 1 kategorii a 1 disciplínu. To mi ale nevadí. Jsem velmi aktivní člověk a závodění mám ráda. Jen je důležité správně rozvrhnout síly.

Chuť jsem si ale pokaždé spravila na MS dospělých. Tam jsem byla jako nejmladší členka a jela jsem si tam hlavně pro zkušenosti a jak se říká, trochu se „otrkat“. Bylo to naprosto úžasné a proto doufám, že budu i nadcházející sezonu závodit mezi dospělými.

Pokud mohu sdělit jeden naprosto suprový zážitek, bude to ze světového poháru v Praze v Troji.

Již před dvěma lety se mi podařilo tam v rámci SP startovat. Bohužel tenkrát jsem si nevyjela semifinále a tak jsem už vše ostatní sledovala jen ze břehu.

Letos jsem tam přijela přesně jako tenkrát. Akorát jsem byla dost unavená po celé sezoně. Bylo to zase něco nového. Přišel závod a s ním i nervozita. Stála jsem na startu a bála jsem se. Do semifinále postupovalo 15 lodí z první jízdy. Já byla 20. To pro mne znamenalo, že musím jet druhou jízdu a být nejhůře 5. Nervy pracovali asi na 1000%. Naštěstí jsem vše nechala na startu a jela jsem bezvadnou jízdu, a proto jsem mohla startovat i druhý den v semifinále. Jenže do finále postupovalo už jen 10 lodí. Po mém dojezdu do cíle ještě 19. Pokud se mi ale nějaká jízda vydařila, tak to byla právě ta semifinálová a teď už to mohu prozradit i ta finálová. Neskutečné se stalo skutečným. Probojovala jsem se do finále se světovými závodníky a dojela jsem na 7.místě se ztrátou kolem 3 vteřin na 2.místo! To je opravdu kousíček. Byla jsem naprosto šťastná i proto, že se na mě přijela podívat rodina a trenér. Celý tento závod byl doprovázen ohlušujícím povzbuzováním několikati set fanoušků. Dodnes to vidím, jako kdyby se to stalo včera.

Svoji juniorskou kategorii jsem zakončila parádně i na MČR. Stala jsem se absolutní vítězkou celého mistrovství a tak jsem si spokojeně a s úsměvem pověsila doma všechny medaile. Před zimní přípravou mě ještě bude čekat krátký odpočinek a opět se do toho vrhnu, aby to na jaře a celý příští rok stálo za to.

Držte mi palce a ještě jednou děkuji firmě 4fitness za věnovanou péči.

Martina SATKOVÁ

 

Výčet některých medailí v této sezóně:

ME ve slalomu v Liptovském Mikuláši:

- individuální kategorie 15.místo

- závod týmů stříbro

MS ve sjezdu v Bosně a Herzegovině:

- dvě stříbrné medaile a dva tituly mistra světa

Světový pohár ve Francii v Pau:

- tři zlaté medaile, což je poprvé v historii. Ve slalomu jsem skončila na 8.místě. Tímto jsem završila závody dospělých a prázdniny patřily juniorské kategorii.

MSJ ve slalomu v polském Krakowě:

- o pouhé 0,16 vteřiny jsem skončila na čtvrté příčce.

MEJ ve sjezdu.

- tři individuální zlata a jedno stříbro. Ze závodu týmů pak máme dvakrát 1.místo.

Světový pohár v Praze:

- 7. místo

ČP ve vodním slalomu Trnávka:

- jedna zlatá a jedna bronzová medaile

Informace, objednávky

Jsme tu pro Vás
Po - Pá 10 - 17h
Feel free to contact us
in English

e-mail: obchod@4fitness.cz
kontakty / mapa


tel.: +420 770 110 650

Prodejna Brno
tel.: +420 778 745 948

Akce / novinky

Všechny novinky

Volíme protein a kreatin
 • Protein a kloubní výživa,
  kreatin byl dnes převzat. Vaše proteiny jsou nejlepší. Vláknina na hubnutí je maximální spokojenost.
  Kolagen míchám s kreatinem a budu se těšit na příští objednávku.

 • Vaše vláknina na hubnutí přišla. Kolagen se hezky rozpouští. Přeji do Nového roku pevné zdraví.

 • Protein a kloubní výživa,
  chci poděkovat za vynikající Tyčinky a výrobky skvělé kvality. Máte dobré ceny.

 • Jen potvrzuji, že kreatin dorazil, i vláknina na hubnutí. Kvalitní proteiny jsou v dnešní době docela vzácné.
  Děkuji za transakci. V nejbližší době budu objednávat další zboží s kreatinem.

 • Protein a kloubní výživa pane bakaláři určitě můžete uvést na Vašich int. stránkách.

 • Z vlastní zkušenosti chválím ceny i kolagen. Vždy blesková dodávka s kreatinem.

 • Jen samé jedničky tomuto kreatinu, už jsem tu kreatin nakupoval několikrát a vždy spokojen.....Dobrý i kolagen.

 • Zboží dnes dodáno, kloubní výživa a proteiny.
  Velmi dobrý kolagen. Hodnotím vstřícnost a rychlost omega 3.
  Ještě jednou chválím kolagen a do budoucna si přeji tyčinky s kloubní výživou.

 • Protein i kloubní výživa přijetí Tyčinky potvrzuji. Vaše proteiny na hubnutí jsou vláknina a kolagen?
  Velice si cením Vašeho profesionálního přístupu k omega 3 zpracování. Ještě jednou velice kolagen.

 • Protein a kloubní výživa,
  kreatin se rozpouští skvěle, i vláknina na hubnutí dorazila.
  Blahopřeji ke krásným novým a praktickým obalům!

 • Protein dnes obdržel objednávku kloubní výživa. Vaše proteiny jsou suprové a hlavně fungují a ještě ta doprava-balada. Už jsem váš stálý zákazník.

 • Protein a kloubní výživa, chci Tyčinky a moc poděkovat za omega 3 a bezproblémové omega 3. Včera v poledne jsem objednala a dnes ráno už obdržela kreatin...neuvěřitelné a super..... ještě jednou moooc. kolagen.

 • Kloubní výživa,
  protein tyčinky moc chutná. I kolagen. Tak bleskurychlé dodání omega 3 jsem opravdu nečekala a jsem velmi příjemně překvapena. Určitě se s důvěrou obrátím!

 • Přeji úspěšná kloubní výživa a jen tak spokojené zákazníky jako jsem já, s kreatinem.

 • Protein a kloubní výživa,
  zásilku už mám doma,kolagen je za omega 3. Dodané zboží, proteiny jsou super, příště až budu objednávat, tak jedině u Vás.
  Ještě jednou kolagen.

 • Protein a kloubní výživa, jen chci poděkovat za to, ze vaše proteiny jsou a doufám že i dlouho budou skvělé. Ty ceny jsou opravdu příjemné,budu nakupovat už jen u vás. S kreatinem.

 • Protein večer,
  kreatin mi dnes dorazil. Moc díky za bezvadné zboží, kolagen a rychlost. Tyčinky určitě ráda vyzkouším. Tyčinky proteinové.

 • Protein a kloubní výživa,
  včera mi byla doručena má vláknina na hubnutí.
  Zároveň tyčinky a kolagen. Tímto děkuji za omega 3 a bezproblémové omega 3.
  S kreatinem a přáním hezkého dne

 • Protein a kloubní výživa,
  je kolagen jak má být. Vše bylo dobře zabaleno i vláknina na hubnutí.
  Se všemi objednanými proteiny jsem spokojen po všech stránkách. Těším se na nový kolagen a přeji celému Vašemu týmu tyčinky a kloubní výživu, jen tak dále.
  S kreatinem.

 • Tyčinky a kloubní výživa,
  kolagen obsahuje tyčinky za omega 3.Dokonce mně omega 3 mé objednávky přivezli až domů, což se mně u ,,České pošty,, stane
  z deseti zásilek sotva 2x..Kolagen.

 • Krásný protein a kloubní výživa,
  Ráda bych kolagen a vyjádřila své tyčinky za servis, s jakým se u Vás tyčinky a za skvělé ceny prodávají!
  Mnou nově objevená tyčinka Tvrďák je přesně podle mého gusta a protein WPC60 má dokonalou mléčnou chuť!

 • Protein a kloubní výživa,
  už mám zboží doma.
  Kolagen moc příjemně funguje. Díky za změnu omega 3 dodání, jste super.
  100% budu v budoucnu nakupovat u Vás!
  S kreatinem.

 • Mnohokrát děkujeme za omega 3 z naší objednávky. Také děkujeme za milý Omega 3 dárek. 4 cereal mix, moc mi chutnají, zdá se že se stanou mým oblíbeným produktem.
  Těšíme se na další tyčinky.

 • Protein a kloubní výživa, včera jsem objednal a dnes obdržel objednaný kolagen. Vláknina na hubnutí doručena ok. Ještě doručení tyčinky kolagen a je to. Stejně tak kolagen za omega a zodpovězení telefonických dotazů omega 3. Získali jste dalšího spokojeného zákazníka.


Všechny názory
Ostatní odkazy


Fakturační údaje

Fakturační údaje:
4FITNESS s.r.o.
Příkop 843/4
BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE
602 00 BRNO 2

IČ: 04213815
DIČ: CZ04213815Bankovní spojení:
Pro Českou republiku
FIO: 2900820724/2010
Pro Slovensko
IBAN CZ3720100000002901024789 SWIFT FIOBCZPPXXX

Výdejní místo

4fitness.cz
Pionýrská 3, Brno
602 00
mapa

Kontakty

tel.: (+420) 770 110 650
e-mail: obchod@4fitness.cz
Provozní doba internetového obchodu:
Po - Pá 09-18h

Design 2011 www.matlocha.cz
Partneři 4FITNESS.cz: