první úspěšné soutěžení Ivany Bajnokové, report dopisem

Dobrý den, zasílám Vám slíbené foto z posledního tréninku před soutěží mé přítelkyně, která celou svou přípravu odjela na Vašich prostředcích takže vyhovují nejen nám mužům, ale i ženám. Důkazem je má přítelkyně, já vlevo, přítelkyně a vpravo úspěšný závodník v naturální kulturistice Jiří Exner, který používá také z Vašich prostředků, které jsem mu doporučil a nemůže si je vynachválit. Držte v sobotu a v neděli palec přítelkyni. Po soutěži dodáme ještě fota.

S pozdravem Daniel Petrejčík

------------------------------------------------------

 

Dobrý den, jak jsem zmiňovala, zúčastnila jsem se své první soutěže v bodyfitness (Smartclabs Brno) s umístěním na 3.místě. Sice to mělo být jinak, ale i přesto mě to neodradilo ba naopak nakoplo ;-) a budu pokud budu zdravá a okolnosti dají pokračovat. Chtěla bych začít soutěžit už na Jaře 2013 a samozřejmě na Vašich doplňcích.

Teď bych napsala pár řádků o mé přípravě. Se cvičením jsem začala prakticky od svých 6 let, kdy jsem začala dělat gymnastiku pak jsem nastoupila na sportovní školu. Od svých 14 let chodím do posilovny,tak už je to nějakých 17 let, co se věnuji posilovně a ve svých 31 letech jsem se rozhodla zkusit soutěžit :-D.

 

                                         S přípravou na letošní první závody jsem začala pomalu, už v červenci.Začala jsem upravovat stravu, ale jak se říká natvrdo jsem se do toho pustila v září. Cvičila jsem 6x týdně, 2 krát denně, ráno cardio 35 min (střídala jsem kolo, stepper, běh). Z Vašich prostředků jsem používala ráno s kávou carnitin, BCAA 4 g mohu opravdu doporučit. Odpoledne silový trénink, jela jsem vždy dvě partie záda+ramena,prsa+biceps,nohy samostatně,nebo s tricepsem+hamstringy. Před jsem vždy používala Váš glutamin 5g + 4 g BCAA a po tréninku to samé. Jelikož cvičím již 16 rokem a nikdy jsem nic nebrala, opravdu to na mě velice dobře zabralo.Večer na spaní jsem brala carnitin + 4 g BCAA + 5 g glutaminu. Poslední měsíc jsem brala 3 x denně Tribullus též od Vás8-). S těmito produkty jsem nadmíru spokojená a jelikož jsem zaměstnána jako voják z povolání, tak jsem plno Vašich prostředků doporučila a objednávala také pro mé kolegy a nemůžou si je vynachválit. Co se týká stravy jela jsem klasické sacharidové vlny, kde jsem měla max. 400g sacharidu 1x týdně, jinak jsem se pohybovala kolem100-250g, (rýže,vločky,racia) Bílkoviny jsem držela na 120 g (krůta,kuře,protein,tvaroh,vejce). Jinak musím ještě vychválit lecitin, který jsem brala také, až poslední měsíc jsem vysadila. A také ochucovadla: měla jsem pytlík tiramisu a tím jsem si neustále ochucovala tvaroh ňamka. Naposledy jsem si objednala lesní jahodu, ořech,  tak se na to těším. Co se týká diety tak jsem to zvládala ke svému očekávání dobře. Kecala bych, že nepřišla krize. Jenže přítel nademnou držel tvrdou ruku. Od zítra začínám Korte trénink na 5 týdnů, abych nabrala více svalové hmoty a přidám i jídlo tak se těším. Každopádně Vám chci poděkovat za Vaše super doplňky, které prodáváte, jsem s nimi velmi spokojena a také především s dodáním co se týká rychlosti a komunikace s Vámi. Pošlu Vám pár fotek ze zákulisí tak snad se budou líbit. Mějte se moc krásně.

S pozdravem Ivana 

 

 

Ajax loader