Návod na maximalizaci svalového přírůstku pomocí proteinových tyčinek

 Návod jak maximalizovat výhod proteinové tyčinky:

 
Cíl: přírůstek hmotnosti
 
1) 
Natáhněte si na mobilním telefonu budík, který bude zvonit každodenně každé 2 hodiny od snídaně a dále každé dvě hodiny až do večera. Příklad: vstáváte v 6:00 a snídáte, budík zazvoní v 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00.
 
2)
Připravte si s sebou na cesty takový počet proteinových tyčinek, kolikrát budík během dne zazvoní. V našem, příkladu je to 6 tyčinek. Pro tento cíl je nejlepší používat naši Arašídovou  

a Brusinkovou 

tyčinku, které obsahují micelární kasein. Ale částečně můžete používat i rychle stravitelné Kokso 
a Tvrďák proteinové tyčinky. 
3)
Dodržujte postup, že na každé zazvonění budíku sníte hlavní jídlo nebo svačinu a vždy 1 tyčinku k tomu. Pokud jídlo není možné, tak snězte alespoň proteinovou tyčinku nebo dvě.
Pokud při zazvonění budíku zrovna sportujete, jezte proteinové tyčinky až po konci lekce/tréninku. S tím, že po sportu jsou vhodnější proteinové tyčinky Kokso a Tvrďák. Arašídovou a Brusinkovou si nechte zase na pozdější budíky, kdy už budete v klidu bez fyzického vypětí.
 
 
4)
Docílíte lepšího rozvrstvení jídla během dne a rychlého přírůstku hmotnosti.
Jestliže nebudete během týdne vykonávat silově náročné cviky, nárůst hmotnosti bude méně ve prospěch svalů a více ve prospěch tukových zásob či glykogenu.
Leckdy je cílem prostě přibrat - jakkoliv. Stanovte si svůj cíl.
 
 
Cíl: rovnoměrná strava a udržení hmotnosti
 
1) 
Natáhněte si na mobilním telefonu budík, který bude zvonit každý den po 2 hodinách od snídani a dále každé dvě hodiny až do večera. Příklad: vstáváte v 6:00 a snídáte, budík zazvoní v 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00.
 
2)
Připravte si ráno s sebou počet jídel, který obvykle jíte. Nebo kalkulujte se svačinami a jídly, které si během dne pravidelně kupujete. S sebou vezměte takový počet proteinových tyčinek, kolikrát budík během dne zazvoní mínus počet obvyklých denních jídel, které sníte. 
 
V našem, příkladu předpokládejme, že snídáte, svačíte, obědváte a večeříte. Proto s sebou vezmete 3 proteinové tyčinky. Pro tento cíl je nutné používat naši Arašídovou a Brusinkovou, které obsahují micelární kasein.
 
3)
Dodržujte postup, že na každé zazvonění budíku sníte denní jídlo nebo 1 tyčinku. Pokud při zazvonění budíku zrovna sportujete, jezte proteinové tyčinky až po konci lekce/tréninku.
 
4)
Docílíte lepšího rozvrstvení jídla během dne. Stanovte si svůj cíl.
 

 

Ajax loader