Forma Ludmily Šircové před odjezdem na mistrovství světa

 Aktuální forma před odjezdem na mistrovství světa

 

Do závodů zbývá už jen pár dní. Přípravy na soutěž vrcholí a s každou minutou se těším víc a víc. Poslední týden je z celé přípravy nejnáročnější. Absolvuji dvoufázové tréninky, které budu mít do středy a od čtvrtka až do závodů, přijde trochu odpočinek. Co se týče stravy, mám klasickou „superkompenzaci“, což znamená, že v pondělí, v úterý a ve středu nemám žádné sacharidy, aby se ze svalů vyčerpal všechen glykogen. Ve čtvrtek už naštěstí moc hladovět nebudu, protože přijde druhá část superkompenzace a začne se „cukrovat“. Zatím ale nevím, kolik sacharidů mě čeká, protože mi to určuje trenér Vláďa Pajič.

Na mistrovství světa do Budapešti odjíždíme v pátek brzo ráno a nějak odpoledně bychom měli být na místě. Večer pak proběhne prezentace závodníků a druhý den, v sobotu ráno, bych měla nastoupit na pódium a předvést svou formu.

Zatím nevím, se kterými závodnicemi budu bojovat o to nejlepší umístění, ale doufám, že nás tam bude co nejvíce. Ráda bych dosáhla té nejvyšší příčky, ale to je zatím ve hvězdách. Myslím, že jsem se nachystala, jak nejlépe jsem dovedla, a jak to dopadne už nechám na rozhodčích. 

Facebook a Instagram
 

Ajax loader