Absolutním mistrem: Jakub Prchal předvedl vítěznou formu

 Jakub Prchal předvedl vítěznou formu na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů. Od nás mu patří veliká gratulace a obdiv!

Vítězné tažení Jakubovými slovy:

 

První část letošních závodů v kulturistice, kde jsem „testoval“ svou formu, tedy Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů, mám již za sebou. Měl jsem tyto závody poměrně nabité, jelikož jsem se rozhodl startovat ve dvou kategoriích a to v dorostenecké kategorii nad 72kg a v klasické kulturistice juniorů.

Asi v 10 hodin dopoledne jsme dorazili s mým trenérem na místo – tedy do Frenštátu pod Radhoštěm, tam jsme se v šatně převlékli a šli rovnou na prezentaci, kde probíhalo losování startovních čísel a vážení závodníků (v mém případě také měření, jelikož jsem startoval v kategorii klasické kulturistiky, kde je váha omezena výškou závodníka). Naměřil jsem rovných 180cm a při vážení to bylo 79,5kg, což bylo docela natěsno, jelikož jsem měl pouze půl kilogramu pod limit. Mým startovním číslem se stalo číslo 20, což bylo docela magické, jelikož stejné číslo jsem si vylosoval na svých vůbec prvních závodech, tedy roku 2010 na Mistrovství ČR, kde jsem získal svůj první titul. Věřil jsem, že mi toto číslo přinese štěstí a o pár hodin později tomu tak skutečně bylo. V kategorii dorostu nad 72kg jsem získal zlato a vyhrál jsem také jako absolutní vítěz dorostu. Kategorie juniorů byla dost nabitá, jelikož bylo se mnou v kategorii dalších 13 závodníků, a při semifinálovém porovnávání jsme se téměř nemohli vejít na pódium. Nakonec se mi ale i v této kategorii povedlo získat titul Mistra Moravy a Slezska, a tak jsem se mohl radost z dvojnásobného vítězství, včetně toho absolutního, můj den se tedy vydařil, jak mohl a já měl z toho všeho samozřejmě obrovskou radost. Společně s trenérem a kamarádem, který ten den také neodjel s prázdnou, jelikož získal v dorostu stříbrnou medaili, jsme pak při cestě domů zajeli do „nebeského království“ kam se sjíždí hned po soutěži mnoho dalších závodníků, na mysli mám právě McDonald, kde jsme ten den řádně ukončili jak se po závodech patří J Moc jsme si té chvíle vážili, jelikož jsme takové jídlo už pěkně dlouhou dobu neviděli a také jsme moc dobře věděli, že nás čekají další nelehké dny přísné diety a těžkých tréninků do blížícího se vrcholu naší sezóny - Mistrovství ČR! 

Facebook a Instagram

 

 

Ajax loader