Hydrolyzát kaseinu PeptoPro 1000 g za 1 333 Kč + poplatek 60,-

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil

1 333 Kč 54,66 €
Cena s DPH

 
 

Hydrolyzát kaseinu PeptoPro je protein kaseinu s vysokým stupněm hydrolýzy DH39

Super protein, který obsahuje všechny aminokyseliny v optimálním poměru pro růst svalů a vzestup výkonu. Hydrolyzát kaseinu se vstřebává rychleji než volné aminokyseliny a zajišťuje okamžitý přísun živin do svalů.

Složení: enzymatický hydrolyzát kaseinu DH 39

Koncentrace bílkovin: 80 %

Z toho bílkovin kaseinu: 100 %

Stupeň hydrolýzy bílkovin: 39 (!)

Molekulární hmotnost pod 1 000 daltonů: 91 %

Alergen: mléko

Příchuť natural: bez příchutě

Hydrolyzát kaseinu dh39 má mnoho předností 

  • hydrolyzát kaseinu je výrazně anabolizující
  • vstřebává se přímo, nemusí se trávit a tím zajistí okamžitý přísun aminokyselin do svalů
  • během několika minut prudce zvýší hladinu aminokyselin a tím vytvoří maximálně vhodné prostředí pro růst svalu
  • zvyšuje proteinovou syntézu během tréninku i po něm
  • chrání svaly
  • zlepšuje stav svalů a zrychluje regeneraci
  • nízký obsah tuku, bez přidaného cukru
  • vstřebává se rychleji než volné aminokyseliny

Podívejte se na článek, jak se orientovat v proteinech a aminokyselinách.

Co vlastně je hydrolyzát kaseinu dh39?

hydrolyzát kaseinu dh39 do těla přivádí aminokyseliny ve formě nízkomolekulárních, lehce stravitelných, hypoalergenních dipeptidů a tripeptidů. Tyto molekuly hydrolyzátu jsou tak malé, že nevyžadují trávení a tělo je okamžitě absorbuje do tkání bez ztráty energie a času. Tělo tak z hydrolyzovaného kaseinu získá větší množství aminokyselin v kratším čase než ze standardních proteinů.

Snadno vstřebatelné dipeptidy a tripeptidy Hydro kaseinu DH39 zajišťují pozitivní dusíkovou bilanci po dobu několika hodin a umožňují tělu zrychlit syntézu svalových proteinů a snížit svalového katabolismus. hydrolyzát kaseinu dh39 obsahuje všechny aminokyseliny v optimálním poměru pro růst svalů a výkonu. Hydrolyzát kaseinu dh39 je téměř bez tuku a laktózy.

hydrolyzát kaseinu dh39 je určen pro všechny, kteří berou sport opravdu vážně

Výhody kasein hydrolyzátu nezůstaly bez povšimnutí profesionálních sportovců, kteří jej považují za nejmodernější protein. hydrolyzát kaseinu dh39 je vhodný pro všechny skupiny sportovců, ať už pro silové sporty a kulturistiku, nebo pro vytrvalce. Skvělý je také do vícefázových tréninků a při dietě.

Při konzumaci hydrolyzátu kaseinu během a po tréninku je zaznamenávána vyšší hodnota proteinové syntézy, tedy větší pravděpodobnost svalového přírůstku a lepší regenerace. Zpětná vazba mnohých sportovců potvrzuje zvýšení vytrvalosti, zrychlenou regeneraci, snížení bolesti a únavy.  

hydrolyzát kaseinu dh39 je nejkvalitnější protein kaseinu, ale zároveň se jeho bílkovina může přímo vstřebávat a nemusí se trávit. To ocení zejména jedinci, kteří jsou už přetížení enormními dávkami bílkovin až za hranici enzymatické kapacity.

O hydrolýze kaseinu

Odborně nazýváme výsledek působení enzymů na protein kaseinu hydrolýza kaseinu a výsledkem je produkt hydrolyzovaný kasein. Protein kaseinu byl pomocí enzymů rozložen, takže už nemusí být tráven a představuje minimální zátěž pro zažívání. Dále je touto úpravou hydrolyzát kaseinu zcela rozpustný ve vodě (oproti běžnému kaseinu). Se zužitkováním Hydro kaseinu DH39 tělo nebude mít skoro žádnou práci, a přitom dostane ty nejhodnotnější bílkoviny pro růst svalů. Hydrolyzované, tj. enzymaticky předtrávené, bílkoviny jsou nejvyšším stupněm zpracování bílkoviny v doplňcích pro růst svalů.

Hydrolyzát proteinu kaseinu je pokročilý, vysoce funkční produkt, který výrazně zlepší schopnost regenerace po těžkém tréninku. Hydrolýzou kasein hořkne, a proto přicházíme s ochucením pro lepší uživatelský komfort.

Doporučené dávkování hydrolyzátu kaseinu DH39

Užívejte 0,4 g hydrolyzátu kaseinu na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní příjem všech bílkovin, tj. i ze stravy, by neměl překročit 2 g/kg tělesné váhy. Typická porce činí 25 g. hydrolyzát kaseinu dh39 protřepejte v šejkru s 400 ml vody.

Nutriční hodnoty (na 100 g): Nutriční hodnoty (na 25 g):
Energetická hodnota 1543 kJ 385,75 kJ
Energetická hodnota 363 kcal 90,75 kcal
Tuky 1,5 g 0,375 g
z toho nasycené mast. kys. 0 g 0 g
Sacharidy 0,5 g 0,125 g
z toho cukry 0,5 g 0,125 g
Bílkoviny 80 g 20 g
Vláknina 0 g 0 g
Sůl 3,8 g 0,95 g

Podobné produkty

Nebyl nalezen žádný produkt

Ajax loader