Ajax loader

BCAA 250g | 189Kč

Celková ceny vč. zvolených možností:
Nutriční hodnoty (na 100g):
Energetická hodnota -
Energetická hodnota -
Tuky -
Sacharidy -
Bílkoviny -

Dostupnost:
skladem / doprava do 48 h

 
 
 
BCAA instant jsou volné, fermentované, esenciální aminokyselin v poměru 2:1:1.

Počet dávek BCAA v balení:
100 x 2,5 g
  50 x 5 g
 
Složení BCAA instant: instantizovaný L-Leucin 125 g L-Isoleucin 62,5 g L-Valin 62,5 g vyrobeno fermentací

Hmotnost výrobku : 250 g
 
Nakupte výhodně 250 g čistých BCAA ve volné formě (free form) za cenu 189 Kč. Výhodnější BCAA než-li nápoje v lahvi, kde je rozpuštěno pouhých 60 g BCAA.
Chcete-li ještě výhodnější cenu, zvolte: 400-800 dávkové balení!
 

Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby.
BCAA instant spotřebujte do 4 měsíců od otevření.
Vyrobeno v ČR.
 
 
Dokoupit dózu? 

Dokoupit odměrku?

 
 
 
 
 

BCAA patří mezi esenciální aminokyseliny.

Tím se myslí, že se v lidském organismu nevytvářejí. Jsme závislí na tom, kolik jich sníme. BCAA aminokyseliny jsou přitom zodpovědné za větší sílu, chrání svaly, fungují jako palivo pro svaly a potřeba BCAA významně roste s náročností fyzického výkonu. Pro sportovce jsou BCAA nedostatkové, přitom zásadně ovlivňují regeneraci, zotavení po sportu a funkci svalů. BCAA free form znamená volné aminokyseliny. Free form BCAA mají silnější efekty než BCAA, v komplexní bílkovinně. Lepší je zejména spuštění svalového růstu, vyplavení inzulinu a rychlost s jakou jsou BCAA transportovány do svalů. Esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem míjejí játra a jdou rovnou do svalů. U komplexní bílkoviny bychom museli počkat až si s ní poradí žaludek a pak játra. Mezitím je pozdě.
 
Palivo & ochrana pro svaly, tak by se BCAA daly vystihnout. Poměr 2:1:1 je obecně nejvhodnější, proto je nejrozšířenější mezi BCAA přípravky. Napříč internetem naleznete záplavu BCAA přípravků. Nabízíme fermentované BCAA v sypké instant formě, protože je dle nás nejlepší. BCAA instant dokáží významně ovlivnit blížící se výkon a po výkonu zlepšit regeneraci svalů. BCAA také přispívají k ochraně svalů před rozpadem zvláště během redukční diety.
 
Pro sportovce je stále častěji BCAA jedinou volbou, protože mléčné výrobky nebo maso jíst nemůže nebo nechce. Pokud je bílkovinný příjem postaven na hovězím (které je sice velmi kvalitní), rybím nebo kuřecím mase, bude i tak doplňování BCAA nutností. Množství obsažených aminokyselin BCAA je nedostačují. Tvrdé sýry, mléko... jsou na BCAA bohatší, ale neřeší dobu potřebnou pro strávení či nadmíru nasycených tuků. Volné esenciální aminokyseliny BCAA instant můžeme podávat v situacích, kdy by běžná strava, byla pro žaludek těžko přijatelná. Během dlouhého závodu - po 3h je nutno přimout aminokyseliny, jinak klesá fyzický výkon. Pro regeneraci jsou volné esenciální aminokyseliny BCAA významné tím, že způsobí uvolnění širokospektrálně anabolického hormonu inzulínu, který umožňuje masivnější využívání sacharidů z krve. Sacharidy s esenciálními aminokyselinami BCAA přispívají k rychlé regeneraci. Se sacharidy můžeme BCAA použít před výkonem nebo i bezprostředně po výkonu jako regenerační nápoj. Jinak můžeme BCAA instant aplikovat nalačno bez přídavku sacharidů před spaním či v dietách.
 

Většina sportovců, kteří BCAA instant pravidelně užívají se shoduje, že jim BCAA dodává vysokou schopnost regenerace. Pocity druhý den po závodě nebo po tréninku popisují jako: klidový stav bez bolesti zatěžovaných partií, s dostatkem sil pro výkon..

Instant BCAA jsou zcela rozpustné aminokyseliny. Při podávání rozvětvených esenciálních aminokyselin BCAA před a během výkonu bylo pozorováno:
  • zvýšení svalového výkonu
  • po 3 hodinách výkonu pomalejší úbytek sil
  • BCAA dodávají sílu
  • oddálení bolesti z námahy
  • ušetření části svalového glykogenu
  • odvrácení nastupující krize v průběhu delšího výkonu

Při užití BCAA po výkonu bylo pozorováno:

  • urychlení regenerace svalové tkáně
  • ochrana před ztrátami svalové hmoty
  • rychlejší efekt práškových BCAA instant
V našem zakázkovém mixeru vám umíme vytvořit libovolný mix aminokyselin BCAA z nabídky L-Leucinu L-Valinu L-Isoleucinu.

 
 

Použití BCAA:

 
Odměřte 2,5 až 5 g BCAA instant ( 1 až 2,5 navršených čajových lžiček) nejdéle 1 hodinu po tréninku / závodu. přímo konzumujte a řádně zapijte. Případně BCAA instant zalijte nápojem a během několika minut párkrát promíchejte. BCAA je možné rozmixovat do ovocných koktejlů mixérem..
 

Požadujete-li spuštění svalového růstu, užívejte BCAA nebo L-Glutamin nebo jejich kombinaci krátce po sportovním výkonu. Po 20 minutách může následovat protein. Sacharidy by neměly být konzumovány až 2 hodiny po výkonu. Tip: profesionálové doporučují 10 g BCAA ráno nalačno, 10 g BCAA před tréninkem a 10 g BCAA po tréninku.

Použití BCAA při vytrvalostním závodu:

Při závodech v délce 2,5 hodin a více, užijte 5 g BCAA instant přibližně okolo 120 minuty závodu. Doplňujte průběžně sacharidy. Například Palatinosu. Pro zvýšený účinek BCAA instant na energizaci a odvrácení krizí doporučujeme použít také 2,5 až 5 gramů 40-60minut před tréninkem/závodem. Vše si nejdříve vyzkoušejte při tréninku!
Hodnocení zákazníků Heureky

Průměrné hodnocení 89%. Hodnotilo 109 zákazníků.Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.
Zobrazit recenze