Ajax loader

BCAA 250g | 189Kč

Celková ceny vč. zvolených možností:
Nutriční hodnoty (na 100g):
Energetická hodnota -
Energetická hodnota -
Tuky -
Sacharidy -
Bílkoviny -

Dostupnost:
skladem / doprava do 48 h

 
 
 
BCAA instant v poměru 2:1:1 je 250 g čistých BCAA ve volné formě (free form) za cenu 189  .

Počet dávek: 100 pro porci 2,5 g BCAA
                            50 pro porci 5 g BCAA
 
Výhodnější cena BCAA instant než-li v lahvi s "limonádou", kde je rozpuštěno pouhých 60 g BCAA.
 
Chcete-li ještě výhodnější cenu, zvolte: 400-800 dávkové balení!
 

Hmotnost výrobku : 250 g
Datum minimální trvanlivosti výrobku je 12 měsíců od data výroby.
BCAA instant spotřebujte do 4 měsíců od otevření.
Vyrobeno v ČR.
Použitý výrobní proces: fermentace 
 
 
Dokoupit dózu? 

Dokoupit odměrku?

 
 
 
 
 
Většina sportovců, kteří BCAA instant pravidelně užívají se shoduje, že jim BCAA dodává vysokou schopnost regenerace. Pocity druhý den po závodě nebo po tréninku popisují jako: klidový stav bez bolesti zatěžovaných partií, s dostatkem sil pro výkon..
Instant BCAA jsou zcela rozpustné aminokyseliny. Při podávání rozvětvených esenciálních aminokyselin BCAA před a během výkonu bylo pozorováno:
  • zvýšení svalového výkonu
  • BCAA dodávají sílu
  • oddálení bolesti z námahy
  • ušetření části svalového glykogenu
  • odvrácení nastupující krize v průběhu delšího výkonu

Při užití BCAA po výkonu bylo pozorováno:

  • urychlení regenerace svalové tkáně
  • ochrana před ztrátami svalové hmoty
  • rychlejší efekt práškových BCAA instant
Dovedeme vám vytvořit libovolný mix aminokyselin BCAA z nabídky L-Leucinu L-Valinu L-Isoleucinu.
 

Jak fungují BCAA?

 

BCAA patří mezi esenciální aminokyseliny.

Tím se myslí, že se v lidském organismu nevytvářejí, a proto vše závisí na tom, kolik jich sníme z potravy. BCAA free form = volné, esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem mají některé efekty silnější než BCAA, v komplexní bílkovinné stravě. Jde zejména anabolizující efekt na svalovou tkáň, inzulinovou odezvu a o rychlost s jakou jsou BCAA instant transportovány do svalů. Superpalivo & ochrana pro svaly, tak by se BCAA daly vystihnout. BCAA instant dokáží významně ovlivnit nadcházející tréninkový / závodní výkon. BCAA přispívají k ochraně svalů před rozpadem zvláště během redukční diety. Po výkonu slouží BCAA k regeneraci svalů. Z toho důvodu jsou BCAA pro sportovce nedostatkové, přitom zásadně ovlivňují regeneraci, zotavení po sportu a funkci svalů.
Pokud je Váš bílkovinný příjem postaven především na hovězím mase (které je sice velmi kvalitní a vhodné), rybím nebo kuřecím mase, bude pro Vás doplňování BCAA nutností. Aminokyseliny BCAA v nich jsou pro sportovce nedostačující. Tvrdé sýry, mléko... jsou na BCAA bohatší, ale i tak nepokryjí zvýšené potřeby sportujícího člověka.
Volné esenciální aminokyseliny BCAA instant můžeme podávat v situacích, kdy běžná, těžká strava, vyžadující plnou aktivitu žaludku, nepřipadá v úvahu ( během závodu ). Pro regeneraci jsou volné esenciální aminokyseliny BCAA významné tím, že způsobí uvolnění širokospektrálně anabolického hormonu inzulínu, který umožňuje masivnější využívání sacharidů z krve. Sacharidy s esenciálními aminokyselinami BCAA přispívají k rychlé regeneraci. Se sacharidy můžeme BCAA použít před výkonem nebo i bezprostředně po výkonu jako regenerační nápoj. Jinak můžeme BCAA instant aplikovat nalačno před spaním, nebo / a v dietách bez přídavku sacharidů.
 
 

Použití BCAA:

 
Odměřte 2,5 až 5 g BCAA instant ( 1 až 2,5 navršených čajových lžiček) nejdéle 1 hodinu po tréninku / závodu. přímo konzumujte a řádně zapijte. Případně BCAA instant zalijte nápojem a během několika minut párkrát promíchejte. BCAA je možné rozmixovat do ovocných koktejlů mixérem..
 

Požadujete-li spuštění svalového růstu, užívejte BCAA nebo L-Glutamin nebo jejich kombinaci krátce po sportovním výkonu. Po 20 minutách může následovat protein. Sacharidy by neměly být konzumovány až 2 hodiny po výkonu. Tip: profesionálové doporučují 10 g BCAA ráno nalačno, 10 g BCAA před tréninkem a 10 g BCAA po tréninku.

Použití BCAA při vytrvalostním závodu:

Při závodech v délce 2,5 hodin a více, užijte 5 g BCAA instant přibližně okolo 120 minuty závodu. Doplňujte průběžně sacharidy. Například Palatinosu. Pro zvýšený účinek BCAA instant na energizaci a odvrácení krizí doporučujeme použít také 2,5 až 5 gramů 40-60minut před tréninkem/závodem. Vše si nejdříve vyzkoušejte při tréninku!
Hodnocení zákazníků Heureky

Průměrné hodnocení 89%. Hodnotilo 108 zákazníků.Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.
Zobrazit recenze